kiitos teekoolle

nyt kun sinne soittaa ja varaa aikaa niin kysytään onko toiveita kelle lääkärille haluaa mennä,,mistäköhän moinen tarjonta nyt johtuu,,,kiitos jokatapauksessa,,,,itse valitsen aina kotimaisen jonka kanssa voi keskustella muutakin kuin päivää ja näkemiin
1211
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Multei oo ainakaan kysytty, mutta oon kyllä itte aina ehtiny kysymään, että onko sielä joku sellaanen joka ymmärtää suamiakin. Ja aina on sellaane löytyny

Äänestä

Kommentoi aloitusta


perjantaikolmastoist kirjoitti:

nyt kun sinne soittaa ja varaa aikaa niin kysytään onko toiveita kelle lääkärille haluaa mennä,,mistäköhän moinen tarjonta nyt johtuu,,,kiitos jokatapauksessa,,,,itse valitsen aina kotimaisen jonka kanssa voi keskustella muutakin kuin päivää ja näkemiin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu