Pääsin Hopottajien kautta koemaistamaan Fazerin uusia pitaleipälastuja, jotka ovat tarkoitettu pieneen herkutteluhetkeen aikuisempaan makuun. Nämä uutuudet ovat vähärasvaisia, eli samalla myös kevyempi vaihtoehto sipseille. ;) Makuina ovat chili, merisuola&pippuri ja sourcream&ruohosipuli. Täältä löytyy lastuista lisää tietoa:
http://www.fazer.fi/Brandit/Fazer-Crisp-Pita-Bread/
Itse tykkäsin erityisesti sourcream-lastuista. Lastut ovat kuin tehdyt minulle, joka epätoivoisesti yrittää pitää kiinni kaloreista, mutta samalla myös nauttia herkuista. Suosittelen lämpimästi muillekin! :)
Oletteko jo maistaneet Fazerin crisp pita bread lastuja?
ajatus
0
148
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1742047
Kompostointitarkastaja tuli tarkastukselle!
En ole ikinä kompostoinnut ja eilen kävi kompostointitarkastaja kylässä. Tosi hianoa byrokratiaa taas: "Laki edellyttää,851489Varattais lähihotellista
🥰 huone viikoksi. Oltais vaan ja tilattais huonepalvelusta herkkuja! Viikonloppukin käy jos et viikoksi ehdi ❤ Hyvää1821414Nyt jäi velat perimättä
Mikä idea se talo oli polttaa ja velalliset sisällä nyt jäi rahat saamatta121172Ellen Jokikunnas muistelee Reino-koiraa - Ralph-poika koskettavalla tavalla esiin: "Kiitos, että..."
RIP Reino. Lämmin osanotto suureen suruunne Ellen, Jari ja Ralph. Reino tuli tutuksi monelle suomalaiselle Unelmia Ita401066Martinan aussikulta, missä?
Mihin katosi Martina Aitolehden aussikulta kyselee Seiska!210993- 42908
- 96854
- 85815
Meneekö eläinpuiston johto vaihtoon vaalien jälkeen?
Ähtärissä kuhistaan ja kuiskitaan, että perussuomalaiset esittävät vaalien jälkeen, että eläinpuiston hallitus uusitaan49775