Mooses rukka etsii ja etsii

Väyrystä jo etsii tunkiolta.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Totta, siellä olikin yksi homoperholainen sushuntter lantakasalla, pari lehmää jäi kaipaamaan kepulaista sushuntteria sastan vermeissä. Lehmätkään ei välttämättä edes heterolehmiä!

Äänestä

Moosesta jahtaava pakkomielteinen älykääpiö tekee pakkomielteisiä avauksia. Järki puuttuu niin avauksista kuin avaajaltakin :D

Äänestä
  • Kyllä Mooseksella näyttää pönttö olevan pahemman kerran sekaisin. Ei siis ole ainakaan Keskustan jalat maassa kulkevaa joukkoa.
    Johtuukohan Mooseksenkin hallusinaatiot ovohoidon lisääntymisestä?

    Äänestä

Mooses tuskin hyväksyttäisiin jalat maassa kulkevaan keskustaan.

Raukkikseksi luultaisiin pian kokopuoluetta, kuin vihervarureita nyt.
Edes ressut tohdi armeijaa käydä..
Ookko sinä Mooses tohtinut " raskaaseen " ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ei hän siellä ole kirjoitti:

Väyrystä jo etsii tunkiolta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu