"Naurua pukkaa :))))))" tyyppi on selvästikkin mielisairas. Parasta on olla vain vastaamatta hänen avauksiinsa, ettei hän saa siitä lisää intoa.
Naurua pukkaa :))))))
Naurua pukkaa :)))))
32190
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 22 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 32
Vanhimmat
Taas spämmää "Niuvan yökkö" nimimerkillä...
Nyt se spämmää "Asiallinen kysymys" nimimerkillä...
Ja taas "heh heh" nimimerkillä...
Ja "nohuhhuh." nimimerkillä ....
"selkäkeikkaaa ))))))" nickillä :)))))))))
Ja "Kansanperinnetutkija" nimimerkillä ... hehheh
Ja "ei helv" nimimerkillä
Ja taas "Mitä luulette ?" nimimerkillä
Innostui raukka taas. Harhat on sillä pahat, mutta antaa sen vaan meuhkata yksinpuhelujaan.
Avohoitomme on näköjään saatettu jo äärirajoilleen, kun tämmöisiä tapauksia pidetään vapaana. Todella vaarallisia tuollaiset naurajat.
Ja taas "Naurua pukkaa kauheesti" nimimerkillä
Ja taas spämmää "hyikaakkaahyi...." nimimerkillä. Yrittää raukka vaihtaa nimimerkkiä joka avaus, mutta kun tyyli on sairaalloista niin kaikki sen kuitenkin tunnistaa.
Voivittumikäsika nyt se spämmää nimimerkillä;
"setäkertoojap...."
Ja taas sairaalta uusi avaus nimimerkillä "Ei feikkikomulle!"
Toihan on helvetinhyvä nicki ja suoraan elävästä elämästä :)))))))))
Naurua pukkaa :)))))
Olet pirun oikeassa, NAURUA PUKKAA :))))))))))))))
Ja taas on sairas avannut uuden typerän ketjun nimimerkillä "Tutkimus paljastaa;"
Sääliksi ihan käy ...
Ja taas "Pirun hyvä:)))))))))" nimimerkillä
Sairas se nauraja todellakin on.
Neuvostoliitossa oli vaalit. Äänestäjä tuli äänestyskopista ja sensijaan, että olisi sulkenut äänestyslipukkeen ja laittanut sen uurnaan, alkoi lukea kovaan ääneen ainoan ehdolla olleen ehdokkaan nimeä. Vaalitoimitsija alkoi moittimaan henkilö, ja sanoi, että ettette saa tuollaista tehdä, tehän rikotte vaalisalaisuutta.
Muista pillerisi...
Naurua pukkaa :))))))
Viituttaako?
Joka aamu muuan mies tuli lehtikioskille ja osti Pravdan.
Etusivua vilkaistuaan hän aina heitti lehden roskiin. Myyjä tuli uteliaaksi.
- Anteeksi, hän sanoi eräänä aamuna.
- Te ostatte aina Pravdan mutta heitätte sen pois edes avaamatta sitä. Miksi ihmeessä ?
- Minua kiinnostaa vain etusivu, mies vastasi. - Odotan näet yhtä kuolinilmoitusta.
- Eihän kuolinilmoituksia panna etusivulle, myyjä ihmetteli.
- Tämä pannaan , mies vakuutti.
Naurajan housut on varmaan taas märät jatkuvasta nauramisesta. Ykkönen ja varmaan kakkonenkin on päässyt lurahtamaan housuun paniikinomaisen naurun saattelemana. Ja äiti parka joutuu ne varmaan pyyhkimään....taas
Akattomalla ja munattomalla h-luuserilla näyttää olevan paha tilanne, guset housussa ja sormi perceessä... Sekä elämänä komulipalsta, ei hyvältä näytä..
Ei silti kiinnosta vaan ...
Naurua pukkaa :))))
Joko taas lurahti naurajalle housuun? Heheh
Joko taas lurahti naurajalle housuun? Heheh
Miksi olet koko ajan sormi percereiässä?
Naurua pukkaa :))))
Olet siis avohoidossa?
Ja taas nauraja leikkii olevansa "Alfa uros.." ... nyt kyllä muutkin jo nauraa .... hahahhahhahhahahhahahhahahha
Päivän paras vitsi ... nauraja on "Alfa uros.. " hahahahh ahahhahah ahahahahhh .... heheh .. hhehe ..... tirsk
No ei sairaille saisi nauraa, mutta kun hän yrittää vääntää muutenkin vitsejä ... ja parhaan heitti kuitenkin nimimerkkiinsä ... .hehhehehheh ... ... tirsk
Ja sairaan järjetöntä spämmiä taas suoltaa palstalle palstahäirikkömme "naurua pukkaa",tosin nimimerkillä "nyt naurattaa muakin"
Toivomme todellakin hänen pikaista tervehtymistään. Mielisairaana hulluna hänen ei varmasti ole yhtään kiva olla.TSEMPPIÄ!!