Jos käyty, niin miltä vaikutti?
Joko olette käyneet uudessa liikuntahallissa?
Ei vielä kokemusta
18496
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Rakentamisen laatu todella surkeaa.
Ensimmäinen kosteusongelma huhtikuu-14 menessä! Pitäkääpä muistissa..
olisko jo aika vaihtaa legalzedwriter nicciäs orakkeliks?
Kosteusongelma oli heti avajaispäivänä!
Altaat olivat täynnä vettä ja suihkutiloissakin märkää lattialla.
En ole kehdannut käydä koska olen läski, ja minulla on pieni kiki.
Turha hävetä, ei se läskien seasta pikistä.
Minäkin olen läski, mutta minulla iso on jorma, eikä sitä saa piiloon mihinkään.
Lentokoneessa joudun ostamaan kaksi paikkaa. Mutta vaikka jorma on iso, ei sitä voi päästää yksin vessaan, vaan mukaan on mentävä.
ihan hieno paikka....
Kävin uimassa siellä lasten altaassa. Se on kokoni puolesta minulle kaikkein sopivin. Ehkä hieman liian syvä, mutta muuten ihan ok.
kyl
kiitti kaikille jotka sai sikaan päätöksen teettää loistava paikka loistavalle paikalle,ny on lyhkänen matka hyvän äärelle,kiitos.
Hieno on uusi uimahalli ja urheilukeskus, tilaa on ja paljon mahdollisuuksia kaikenlaiseen liikuntaan! Olkaapa Harjavaltalaiset ylpeitä, minä naapuri kunnasta olen! Liikuntaahan voi harrastaa yli kuntarajojen, joten kiitos Harjavalta!
Harjavaltalaiset ovat ennenkin rakentaneet hyviä liikuntapaikkoja naapureilleen. Hyvähän se, että palvelut kelpaavat, kun omat veronmaksajat eivät aina ole niin kovin kiinnostuneita.
Tilaa on ainoastan käytävillä ja palloloiluhallissa.. Muualla ei. Aika surkee suunnittelua.
Laihduta hyvä mies, niin mahdut altaaseenkin paremmin.
Onkos tietoa millasta tavaraa siellä on tarjolla?
Onkos tietoa millasta tavaraa siellä on tarjolla, että kannattaako vaivautua paikalle asti katteleen?
http://apina.biz/12675.jpg
Kävijämäärät ovat olleet yli odotusten. Kannatti rakentaa.
Saunoman saunomaaan :D
Surkea paikka se on. Ihan liian kallis siihen nähden mitä saatiin.