Kerran koulussa kävin vessassa.en muistanut lukita ovea.eräs luokkakaveri(poika)avasi oven.siinä minä seisoin paljas pylly hänen suuntaan.
Toinen nolo tapahtuma tapahtui kun minulle sattui hätä asunnossani.olin saanut paniikkikohtauksen.soitin hätäkeskukseen ja pari miestä tuli tarkastamaan tilanteen.istuin lattialla.hetken juteltuamme tuli hiljaista ja molemmat miehet tuijottivat minua ja siinä samassa pääsi pieru.
Kyllä muitakin noloja tapahtumia löytyy..
Noloja tapahtumia
Nolotusmaximus
1
313
Vastaukset
- oli se noloa...
Mulla oli tärkeää asiaa kerrottavana. Pyysin puheenvuoron ja sanoin kaikille, että keskittykää kuuntelemaan. Kun kaikkien katseet olivat kääntyneet minuun, pieraisinkin voimakkaasti. Oli se niin noloa, etten heti pystynyt puhumaan mitään. Änkytin häkeltyneenä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks1523446Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t512422- 1161220
Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu131213Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va101109Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per49958- 46894
Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 2019890- 40795
Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt202721