PÄIVI St..mikä se NIMI nyt oli KIRJA

Rohkee kun on kirjoittanut kirjan kaksisuuntasestaan.
Onko kukaan lukenut sitä?
Toivottavasti on rehellinen kun kertoo sekoilujaan

Missä muuten on se missi joka kerto sairaudestaa se joku Elina Nurmi joka ajoi moottoritietäkin vastaantulevien kaistalla?
5258
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kirja oli mielestäni hyvin kirjoitettu.

Äänestä

siis mistähän kirjasta tuo aloittaja nyt kirjoitti.....-----!?Ois hyvä saada nimi et vois lukea...Kiitos

Äänestä

Ei kyseinen henkilö kirjoittanut omasta elämästään. Kirja on fiktiota. On kuulemma viitteitä ihmisten elämistä, mutta ei ole omaelämänkerta. Päivi Storgård oli muistaakseni kirjoittaja, joka itse sairastaa kaksisuuntaista. Kirjan nimi Keinulaudalla. http://www.iltalehti.fi/mieli/2013092317522673_md.shtml

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kusetettu 4 kirjoitti:

Rohkee kun on kirjoittanut kirjan kaksisuuntasestaan.
Onko kukaan lukenut sitä?
Toivottavasti on rehellinen kun kertoo sekoilujaan

Missä muuten on se missi joka kerto sairaudestaa se joku Elina Nurmi joka ajoi moottoritietäkin vastaantulevien kaistalla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu