Käskeä Obaman viemään pois ohjuslaivansa, millä uhka lasten henkeä. Kieltää Jenkkejä, ranskalaisia ja engelsmanneja enää aseistamasta ja avittamasta kapinallisia, jotka tappaa lapsia, sekä ajaa niitä pakolaisiksi!
miten auttaa Syyrian lapsia?
ohjeet tässä..
1454
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Soinin resepteillä.
Kapinalliset aseista parasta avitusta!
Vikisee toissijaisia asioita, sossurääpäleet!
Syyhyn pitää puuttua. Kapinallisiin!
Lähetetään Syyrian lapsille vaikka 10 000 Hitler-naamaria. Eiköhän siitä niille ilo urkene ja ei tarvitse tänne tulla meidän sossurahoja viemään.
Katsotaan montako sairasta lasta, sairasta naista sieltä ilmestyy tänne peräpohjolaan? Eivätkö nämä ole niitä SPR:n edustajan tarkoittamat "Kaikkein heikommat" sieltä saapuvat: Jos näin on, niin asia on silloin niinkuin se sanotaan!
Teho-osastoilla tyhjäkäyntiä.. Ei saada sitä lastensairaalan rahoitustakaan..
Poistamala lapsia tappavat kapinalliset Syriasta.
Nämä islamit katkoo kauluja, komentoi eilen pakolaiset!
Pakolaislaumoihin on kapinalliset!
Tilanne rauhoittuisi heti.
Vain hoitaa seurauksia.. Mitä enemmän kapinallisia aseistetaan, sitä suuremmat pakolaislaumat..
Tänne mitään mutis lapsia haluta. Muutenkin on jo sossurahoista tiukkaa. Eivät antaneet sossusta enää edes Hitler-naamarin ostoon rahaa ... kele. Onneksi rautaputki on jo.
Vajakki kusipäädemu esiinnyt muuna, avaudu?
Tällaisten ketjujen lukeminen on kuin reisiä myöten sonnassa tarpoisi, mutta yhtä kaikki ne osoittavat, että suomalaiset alkavat käsittää asioita. Lopulta. Helsingin Sanomista riippumatta. Venäjän arvostus nousee, USA:n vajoaa pohjamutiin.