Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Vaimojen hoitelu vuorotellen?

Naiset kun yleensä tahtoisi kerralla enemmän seksiä, mutta harvemmin kuin miehet, niin kuinkas toimisi parinvaihto näin; Kaksi pariskuntaa, joiden miehet naisi yhden naisen kerrallaan kunnolla puhki, toisen naisen vuoro sitten toisella kerralla. Kaikki saisi tasapuolisesti.
62534
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kannatetaan!

Äänestä

Teorianne romahti, kun minä luin jutun. Mutta jos miehiä on kaksi, niin lainaatteko sitä toista mulle? Voitte vaikka vuorotella.

Äänestä

Harrastimme tuttavapariskunnan kanssa seksiä muutamia vuosia sitten ja miesten "kestävyysongelman" ratkaisimme ostamalla lanteille hihnoilla sidottavan dildon. Neidot tykkäsivät kiehnata myös keskenään ja mikä sen kestävämpi panija kuin sporttinen neito panemassa dildolla toista neitoa. Voin kertoa että alkoi ekan ja tokankin varsin jälkeen seisomaan rivakasti kun katseli panevia neitoja ja märän mustan dildon sahaamista pimperossa. Uh!!

Äänestä

Kahden parin kimpassa aivan parhaiten mulle maistuisi se että jokainen saisi vuorollaan kahta vastakkaisen sukupuolen edustajaa yhtäaikaisesti. Homostelu ei sovi ja lesboilu, vaikka niin kaunista olisikin, ei myöskään tule kysymykseen. Mutta joo, kyllä parinvaihdosta 4 threesomea olisi upeaa. Ja kyllä mä kertaalleen sen vieraan naisen tahtoisin yksinänikin hoidella.
Pitää vielä hiukan taivutella tuota vaimoa ja löytää sopiva pari.
Ei puutu kuin hevosta ja kolmea kenkää...

Äänestä

Yhdyn edelliseen ;)

Äänestä

Minulla vanhempana naiseena on nuori suhde nuoreen poikaan. Kun kavereillakin on pitkä kuiva kausi takanaan, työmatkojen aikana annan muittenkin olla sen kanssa. Ei se käytössä kulu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


påorttu kirjoitti:

Naiset kun yleensä tahtoisi kerralla enemmän seksiä, mutta harvemmin kuin miehet, niin kuinkas toimisi parinvaihto näin; Kaksi pariskuntaa, joiden miehet naisi yhden naisen kerrallaan kunnolla puhki, toisen naisen vuoro sitten toisella kerralla. Kaikki saisi tasapuolisesti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu