Ekaa kertaa aion varata ja mennä ite yksin, äitillä ja mulla on niin huonot välit etten siltä tätä kehtaa kysyä. Mitä kerron puhelimessa, miten aika varataan, paljonko kampaaja maksaa?
Muutaman aloituksen verran ehdin täältä nähdä. Juuri sen verran ettei tää alotus kuulu tänne mut jos nyt auttaisitte kuitenkin? :D
Muutaman aloituksen verran ehdin täältä nähdä. Juuri sen verran ettei tää alotus kuulu tänne mut jos nyt auttaisitte kuitenkin? :D
Vastaukset 4
Vanhimmat
uusavuton tulevaisuus....
Ylös
Oletko hengissä vielä? Meinaan vaan että syöttääkö sinua joku toinen henkilö vai osaatko syödä ja hankkia ruokaa itse?
Muista mainita, että aika on sitten sinulle, että kampaaja ei ota siihen väliin sisään piipahtavia.
Tosi ällöä olla pää paljussa, kun joku mies hyökkää parturiin, että oisko nyt heti hetki aikaa leikata? Siinä sitten sinun ajallasi klipsutellaan ympäri sen äijän kaljua ja sinä killut pää märkänä pesualtaassa - kitoten.
En mene toiste parturiin, missä näitä sattuu.