Näkikö kukaan ykkösosaa joka tuli eilen (perjantaina) neloselta kello 17.30`?
Meni ohi, kun en tiennyt että se alkaa. :(
Jos joku näki sen, viitsisikö ystävällisesti selittää vähän juonta. En ole koskaan nähnyt sarjaa, mutta olen kuullut siitä paljon kehuja.
Kiitos.
VAIMONI ON NOITA
11
1107
Vastaukset
- Kröm...
Vaimoni on noidalle on tulossa oma palsta.
Täällä puhutaan SISKONI ON NOIDASTA.
Joten toivon että poistut täältä.- Stig
Vaimoni on noidalle tulossa oma palsta?
- besservisser
Kuten varmaan olet huomannut, vaimoni on noita-sarjalle ei ole omaa palstaa. Lähin on siskoni on noita, jossa on 2/3 sanoista samaa ja ensimmäinenkin melkein sama.
Olisiko jokin muu palsta kuten vaikka pokemon ollut parempi?
besservisser - Kröm..
besservisser kirjoitti:
Kuten varmaan olet huomannut, vaimoni on noita-sarjalle ei ole omaa palstaa. Lähin on siskoni on noita, jossa on 2/3 sanoista samaa ja ensimmäinenkin melkein sama.
Olisiko jokin muu palsta kuten vaikka pokemon ollut parempi?
besservisserKysyinkös minä sinun mielipidettäsi? Häh?
- no one
Kröm.. kirjoitti:
Kysyinkös minä sinun mielipidettäsi? Häh?
sanoit että vaimoni on noita-sarjalle on tulossa oma palsta, mutta sitä EI näy... ainakaan lähiaikoina........ saahan IHMINEN SANOA OMAN MIEPITEENSÄ.... siitä!!!
- siskoni on noitdasta
se on ihan surkee ohjelma
- mutta älä tuu puhuu siskoni...
Kröm.. kirjoitti:
Kysyinkös minä sinun mielipidettäsi? Häh?
mut älä tuu puhuu sikoni noidasta
- Nyysi
Se vaimoni on noita on ihan pappa ohjelma, että tiedoksi vain. Ei kannata katsoa... En todellakaan suosittele!
- Tratto
Olen samaa mieltä Nyysin kanssa.
Se on ihan mielettömän surkea ohjelma.
Mutta en ihmettele, jos se on tehty joskus 60-luvulla.
Vanhat sarjat ovat muutenkin ihan sairaita. - Yolanda
Tratto kirjoitti:
Olen samaa mieltä Nyysin kanssa.
Se on ihan mielettömän surkea ohjelma.
Mutta en ihmettele, jos se on tehty joskus 60-luvulla.
Vanhat sarjat ovat muutenkin ihan sairaita.vedä sinä ritsapillu vittu päähäs! et pidä vanhoista sarjoista sen takia koska olet liian nuori ja TYHMÄ ja pissis tajutaksesi niitä! NIH!!!
- nähnyt
en nähnyt sitä mut se on mun lempi ohjelmai
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain17310661Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-8510159Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin2325599Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.1784438- 1712905
Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom1262898L/OVER ikuisesti minun
Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin381706Mitä voisit miehenä tehdä?
Suojellaksesi kaikkia naisia ja että heillä olisi juuri sinun käytöksen takia edes vähän turvallisempaa. Mitä miehenä2981308Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!
Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov41142Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!
Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi161074