SKP:n kannatus nousussa???

Palstaa luettue tulee epäilys että SKP jyrää ensi eduskuntavaaleissa. Sen verran on Neuvostomyönteisiä viestejä palstalle kertynyt!!
350
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Niin..SKP:n kannatus saattaa J0 olla noussut maagis-kriittisen 0,2 prosentin rajan yli.
Tätä pidetään asiantuntijapiireissä ratkaisevana kynnysarvona; ikäänkuin liipasin-arvona, joka käynnistää dramaattisesti vyörynomaisen kannatuskasvun SKP:lle.

Äänestä
  • minkä ikäistä sakkia täälläkin enimmäkseen metelöi. Nuo Greenpeace / Hirvisaari/Halla-Aho kommentit on kyllä NIIN SKP:laista että. Voi tietysti olla että ko sankarit ei edes äänestysiässä ole. Toivottavasti :)

    Äänestä

kaikkien maiden proteiinit liittykää yhteen tai jopa kahteen,,,,

Äänestä

Kommentoi aloitusta


YYA sopimus jatkuu! kirjoitti:

Palstaa luettue tulee epäilys että SKP jyrää ensi eduskuntavaaleissa. Sen verran on Neuvostomyönteisiä viestejä palstalle kertynyt!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu