Juuri vihervasemmiston kannattajat

rapautuva yhteiskunt

vastustavat eniten armeijaa,ja juuri siitä porukasta löytyy ylivoimaisesti eniten niitä jotka eivät inttiin mene.Esim.vihreiden eduskuntaryhmästä ilmeisesti vain Ville Niinistö on käynyt armeijan,no homotkin useinmiten jättävät intin väliin.

Olisi ihan mukava tietää vaikka se,että kuinka monet Helsinkiläisistä vas.liiton alle 30v. kannattajista on intin käynyt,veikkaan että todella vähissä on.Hesassahan sitä ns.hörhö-porukkaa eniten on.

11

229

    Vastaukset 11

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 15+17

      Sanonko mikä yhteiskuntaa eniten rapauttaa?

      1. Se on LIHAA SYÖVÄ "HETEROMIES" joka kuluttaa öljyä turhaan autoiluunsa ja syö lihaa yli terveyssuositusten sairastuen verisuonten kalkkeutumaan keski-iässä. Tämä heteromies tykkää pornosta ja esineellistää naisia ja vihaa kaikkia homoja ja sivareita. Säälittävä PELLE ja maapallon suurin syöpäloinen.

      2. kana-aivoinen imbesilli "HETERONAINEN" joka on henkisesti jäänyt teinin tasolle. Aina on laihis menossa ja koko elämä pyörii ulkonäössä ja miesten miellyttämisessa. Kaikkeen TURHAAN "kauneuden hoitoon" kuluu rahaa ja kosmetiikkaa joiden takia mm eläimet on joutuneet kärsimään ja luonto kuormittuu kun ei kehata kulkea luonnollisena kun ON NIIN KAMALAN RUMA ilemestys. Samalla tämä kosmetiikka pilaa ihon ja väriaineet permikset pilaa hiukset. Nämö akat käyttää 5-numeroa liian pieniä vaatteita joita ostellaan ihan liikaa että vaatteista kertyy jäätävät jätevuoret. ja nämä kanat kuvittelee olevansa hyviäkin ihmisiä ja ostavat mm rotulemmikkejä, jotka joutuvat kärsimään rodunjalostuksen oireista ja muusta.

      Mutta eihän nämä lapsenmieliset ollenkaan tajua mitä tekevät. Ei ollenkaan. Niin heikko on ÄO.

    • reservin kieltäytyjä82

      Jos noin olisi niin onkohan se niin että vihreiden tai vasemmiston kannattajissa on eniten itse ajattelevia vapautta kunnioittavia ihmisiä. Pidän armeijamyönteisiä ihmisiä hieman yksinkertaisina.

      • Drill sergeant

        Jättäkää jo tuo turha ylimielinen paskanjauhanta sikseen. " Yhyy, intin pojat on jälkeenjääneitä homoja, koska minä olen älykäs ja menin sivariin, sillä olen laiska paska, jolla ei kunto kestä". Nyt jätkät saatana ymmärtäkää jo, että armeijaan menee paljon tulevia bioteknikkoja, lääkäreitä sekä asianajajia. Taidatte itseasiassa olla vain katkeria, kun selkärangan omaavat armeijankäyneet MIEHET vievät teiltä pilvenpolttajilta työt nenän edestä.


    • x-x-x-x-x-x-x

      SKP:ta johtanut Kullervo Manner kehotti suomalaisia kommunisteja käymään armeijan ja välttämään pasifististen ajatusten valtaanpääsy. Tämä osana taistelevan työväenluokan tavoitteita.

      Armeijan sisälle piti kommunistisesti suuntautuneiden varusmiesten perustaa omia soluja, jotka olisivat valmiita vallankaappaukseen sovitulla hetkellä. Bolsevikkien taktiikassa Venäjän armeijan sisäiset kommunistisolut toimivat hyvin keisarinajan armeijassa, myös Suomen venäläisvaruskunnissa.

      Sen sijaan itsenäisen Suomen varuskunnissa ajatus ei toiminut. Vähätkin osallistujat turhautuivat toiminnan vähyyteen ja taustatuen olemattomuuteen.

    • -Natsi-

      Sivarien paikka on uunissa. Joka ei isiemme maata puolusta, ei ansaitse isiemme maassa elää.

      • Laiska sivaripummi

        Natsien verorahoilla loisiminen on parasta mitä voi tehdä. Hajoo sinne inttiis kävelevä nahkapäinen hieromasauva.


    • eqwqweqwqe

      "Sivarien paikka on uunissa. Joka ei isiemme maata puolusta, ei ansaitse isiemme maassa elää."

      Hyppää sinä vaan vaikka sillalta alas, itsemurhahan on teidän natsien keskuudessa oikein muodikasta touhua vai mitä, niinhän teidän esikuvanne aatukin päätti päivänsä.

    • __loppuarmeijalle

      Vihaan tämän palstan aikamiespoikia ( tai piilohomokapiaisia), jotka kätkevät orastavan homoseksuaalisuutensa armeijamyönteisyyteen ja näin ollen kannattavat kulahtanutta miehiä koskevaa orjuutta.

      Vetäkää itsenne hirteen, kalsarijuoppopatriootit! Te olette pohjasakkaa, olette paskaa kengässäni helteisenä päivänä!

    • O.W.Kuusinen

      Kiitos Suomen valtiolle asekoulutuksesta!

      Nyt tiedämme, miten aseita käytetään, kun seuraavan kerran kiväärejä työväentalolla jaetaan!

    • surkeaa-

      Ilmeisesti pari vasuria ja totaali kieltäytyjää on ollut äänessä.Heistä ei todellakaan ole mihinkään.

      • Klim

        Aina sitä tyhjää nahkakuulaa harteillaan kanta-
        ville pärjätään. -Muuten pelaatteko niillä pot-
        kupalloa luppoaikoinanne,uskoakseni sitä teillä
        riittää :) Hop hop,pojut potkimaan!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Tässä ovat Elämäni biisi -vieraat lauantai 3.10. - Yksi vieras on todellinen suomalaisten suosikki

      Jos menisit Elämäni biisiin, mikä olisi elämäsi biisi ja miksi? Elämäni biisi tulee suorana lähetyksenä Tampereelta. K
      Viihde ja kulttuuri
      11
      823
    2. Kylypylä mätänee

      Kuka sotki uimaaltaan bakteereilla
      Suomussalmi
      42
      789
    3. Huomenta

      Sinulle! Olen miettinyt sinua paljon yön aikana. 🫂
      Ikävä
      62
      758
    4. Mikä kaivatullesi

      On tärkeintä elämässään?
      Ikävä
      60
      740
    5. En voi kertoa meistä kenellekään

      Minulla on ikävä sinua mies.. Oon yrittänyt taas unohtaa, mutta silti tulet mieleeni lähes päivittäin. Eihän meitä voi o
      Ikävä
      42
      733
    6. 51
      637
    7. Kadutko mies sitä miten reagoit?

      ..siihen sotkuun, jonka jälkeen mikään ei ole ollut kuin ennen. 🥺
      Ikävä
      49
      587
    8. Onko mulla vielä mahkuja saada sinut M nainen

      Sano joku prosenttiluku?
      Ikävä
      60
      587
    9. Mitä ihmettä pitäisi tapahtua

      Että me kohdataan ja saadaan tämä tilanne etenemään?
      Ikävä
      67
      556
    10. Suutuin lähinnä itselleni

      Kun irl juttujen takia näyttää erittäin epätodennäköiseltä, että olisin millään tavoin toivottu henkilö sulle.
      Ikävä
      28
      508
    11. SuMetKu konkursissa

      Asiakastiedon sivulla oli, SuMetKu asetettu konkurssiin. Tulihan se seinä vastaan lopultakin suuruudenhulluudessa.
      Suomussalmi
      18
      487
    12. Hei. Ilmeisesti tässä saa unohtaa sen

      että meistä joskus jotain tulisi? M
      Ikävä
      29
      485
    13. Miksi olet niin hankala?

      Miksi toimit miten toimit?
      Ikävä
      44
      475
    14. Jos mies naisen prinsessakohtelu

      on sinulle liikaa, älä valitse prinsessaa 🦋🧚🏼‍♀️👸🏼
      Ikävä
      95
      462
    15. Ei voi mittään

      Tykkään sinusta, vaikka miten typerän jutun suustasi päästät😅
      Ikävä
      32
      459
    16. Miten voit tykätä

      Jos samaan aikaan haluat pysyä mahdollisimman kaukana?
      Ikävä
      40
      437
    17. En usko enää

      rakkauteen.
      Ikävä
      58
      421
    18. Tykkään sinusta

      Vaikka en vastailekaan!
      Ikävä
      17
      410
    19. Mitä sulle

      Kuuluu?
      Ikävä
      24
      409
    20. Jos kohtaisimme niin

      Olisitko ilkeä ja kostonhaluinen?
      Ikävä
      43
      397
    Aihe