Soinin habitus

Perjantai-illan Pressiklubissa oli vieraana Paavo Väyrynen. Väyrynen on melkein 16 vuotta Soinia vanhempi ja pari sydänoperaatiota läpikäynyt mies, mutta hän näyttää huomattavasti 51-vuotiasta Soinia nuoremmalta.

Soini on yhtä rappiolla kuin puolueensakin.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kun Soini rapautuu, pSS puoluekin rapautuu. Persuissa kaikki on yhden kortin varassa. Melkoista uhkapeliä persujen kokoiselta puolueelta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rappio-soini kirjoitti:

Perjantai-illan Pressiklubissa oli vieraana Paavo Väyrynen. Väyrynen on melkein 16 vuotta Soinia vanhempi ja pari sydänoperaatiota läpikäynyt mies, mutta hän näyttää huomattavasti 51-vuotiasta Soinia nuoremmalta.

Soini on yhtä rappiolla kuin puolueensakin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu