Vanhojen ja nuorten naisten ajokortin saantia/säilyttämistä pitäisi tuntuvasti kiristää! Vanhat naiset ajavat kaupunkiliikenteessä 15 km/h ja kasvattavat pitkää jonoa takanaan, mutta eivät huomaa sitä eivätkä tajua tilanteista tuon taivaallista, vaan mennä prutkuttavat samaa tahtia vaikka metriseen monttuun, jos sitä ei ole erikseen merkitty.
Nuorilla naisilla on liikenteessä (kuten kaikkialla muuallakin) kännykkä kiinteästi kuin kasvain korvassa; silloin muun liikenteen seuraaminen on korkeintaan kolmannella sijalla, ja jos autossa on muita naisia, korkeintaan viidennellä sijalla asioiden tärkeysjärjestyksessä.
Nainen ratissa - varo!
1
188
Vastaukset
- Ilkimys
Nuori nainen, kännykkä,audi ja 2 metrin turvaväli. Tällaista yhdistelmää näkee päivittäin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1922010
- 1291104
- 1131063
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa21795- 58786
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä33700ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann42628Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m175574Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..45538- 9522