Venäläiset naiset ja spermat paljaaseen lihaan

Naapurin kanssa

Pakko vähän avautua.

Neuvostoliiton jälkeisellä nyky-Venäjälläkin suosituin ehkäisykeino taitaa olla abortti.

Mielestäni tässä on yksi syy venäläisen naisen ylivertaisuuteen suomalaiseen nähden.

Koska hedelmälliseen lihaan laukeaminen nyt vaan tuntuu miehestä taivaallisen paljon paremmalta kuin pillereillä pilattuun tai muuten vaan kumin läpi ammuttuna.

Kaikki tietoisesti isäksi tulleet tai sitä yrittäneet tietää mitä tarkoitan.

Kun nainen voi tulla paksuksi, miehen orgasmi on mielettömän voimakas.

Muistakaa tämä itänaapurissa reissatessanne.

21

2967

    Vastaukset 21

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • varma keino

      Enpä oikein usko tuota. Tais olla sun maksettu akkas ainoa. Miksi esimerkiksi Fernando Alonsolla ei sitten sen Dashansa kanssa ole lasta. Tuskin Alonso tyhjillä ampuu.

    • suominainen1

      Onhan se aina mukava tuoda tuliaisena tauti Venäjältä... on sitten jotain mitä voitte miesten kesken kehua peli-illoissa saunan jälkeen.

      Ja aina vaan paranee jos saatte sen jaettua muutamalle suomalaiselle naiselle.. Jotka vielä menettävät tämän jalomielisen lahjan vuoksi kyvyn saada lasta. Eli eivät enää voi saada lasta, koska ovat saaneet teiltä tuliaisen..

      Ja se HIV kun taitaa olla aika yleinen myös heti tuossa rajan takana..
      Joten eiköhän pojat teidän kannata lähtee sinne luomulihan perään oikein joukolla...

      • Totta toinen puoli

        Taas täällä joku karvakämmen esittää naista. :D

        Mutta oli tossa alotuksessa asiaakin. Nykyisestä touhusta en tiedä, mutta neuvostoaikaan abortteja kyllä tehtailtiin ja ne oli ajan tavan mukaan ilmaiset. Yhdellekin tutulle rouvasihmiselle on omien sanojensa mukaan aikanaan tehty 37 aborttia. :D Että silleen.


      • rambe2

        Kyllä ne taudit saa suomi mammoista ei Venäjän NAISISTA


      • stpeterburg

        tautisempia nämä suomi naiset on mitä normi ryssät...nimimerkillä kokemusta on....tarkennus, nyt ei ole puhe maksullisista vaan tavallisista maantallaajista joita tarkoitin! suomi 2 venäjä 0, tarkastakaa naiset värkinne ennen kun tyrkytätte sitä eteenpäin että näin!


      • heh e hhe
        stpeterburg kirjoitti:

        tautisempia nämä suomi naiset on mitä normi ryssät...nimimerkillä kokemusta on....tarkennus, nyt ei ole puhe maksullisista vaan tavallisista maantallaajista joita tarkoitin! suomi 2 venäjä 0, tarkastakaa naiset värkinne ennen kun tyrkytätte sitä eteenpäin että näin!

        Sulla ei ole kokemusta ku kapakkavalaista, jos niistäkään. Laatunaiset ei sinuun koske.


      • Trolli olet
        rambe2 kirjoitti:

        Kyllä ne taudit saa suomi mammoista ei Venäjän NAISISTA

        Taudin saa pillusta kuin pillusta. Ei ne pöpöt passia tarkista.


    • suominainen1

      Siis olen kyllä ihan ehta Suomi nainen täältä pääkaupunkis. Ottaa vaan niin naisena päähän kun tuo naapurin kanssa ilmeisen kokematon kaveri jauhaa sitä itseään :D

      Kun on päässyt kokemaan.. Muutakin kuin omaa kättään, tai kokematonta naista niin eron huomaa. Mutta, tuo paahtaminen naapurin naisista .. Kandee vähän miettii missä heppiään liottelee.

      Kyllä kunnon panot saa kotimaassa kotimaisin voimin.. Kun vähän katselee ympärilleen... Mutta ei meikä tyttö haluu mitään tauteja... Vaikka paljaalla on parasta niin järki päässä.

      • jos saan kysyä

        Mutta onko venäläisillä miehillä hieman isompi varustus.


    • Puhuu läpiä päähänsä ,tää ukko !
      VENÄLÄINEN nainen =rotunainen !!!
      Tämä ukko ei ole käynyt kuin huorissa ! Niitä löytyy meiltäkin
      pilvin pimein ! En ko.maassakaan panisi huoria paljaalla-kylläkin silkkilakanoiden välissä,jo varmistetun kaunottaren kanssa -PALJAALLA !
      Katuhuorilla imetän...ja senkin kortongin kera !

      • juupa juu

        Ja sinä hullun lailla kirjoittavat olet varmaan tilannut sitä A-luokkaa. Venäläinen nainen on ensinnäkin varsin lyhyt. Nuoria naisia siellä näkee enää harvoin. Toisaalta sen sairaan kansan joukkoon kaltaisesi jätös sopii oikein hyvin.


      • stpeterburg

        saahan sitä yrittää panna huoraa paljaalla jos tahtoo henkkoht en panis missään maassa paljaalla HUORAA oli sitte suomalainen tai mikä lie


    • juuuh,rotunaisia

      hehe, venäjällä ei ole juurikaan edes saatavilla ehkäisyä, eikä kumejakaan. niitten on pakko vetää paljaalla ja ilman ehkäisyä. Terveydenhuolto on niin retuperällä muutenkin kuin vain olla ja voi! Sen vuoksi mm. hiv rehottaa ja ja valtaosa on tietämättään hiv kantajia, puhumattakaan muista sukupuolitaudeistä. tilastoja kun katselee niin huh huh sanon minä.
      Rotunaisia on tosiaan :D

    • niiiiih

      Viidessä vuodessa HIV-tartuntojen määrä Venäjällä on kaksinkertaistunut. Tartunnan saaneita on nyt yhteensä 703 700. Eniten tartunnan saaneita on Irkutskin alueella (1,5 prosenttia asukkaista), Samaran alueella (1,3), Sverdlovskin alueella (1,1) ja Pietarissa (1).

      Venäjän tartuntatautirekisterissä olleista HIV-positiivisista on kuollut 125 000.

    • itä pano

      paras ehkäisy on anaalipano ja sen venäjän naiset osaa . sulkija vinkuu viimeisiään kun tatjanaa pannaaan suoleen toinen on suihinotto ja llastin nieleeminern hyvin suju

    • suominainen1

      Pitää ihan kysyä, että mitä Teidän miesten päässä liikkuu? Minä naisena en ymmärrä sperman nielemistä.
      Olen keskustellut naisten kanssa, siis heidän jotka teitä miehiä miellyttääkseen ovat suostuneet nielemään sperman onko se mukavaa... Siis Seksin tulee miellyttää ja tuntua hyvälle kummallekkin osapuolelle, niin vastaukset ovat aina olleet.. Että teen koska mies pyytää.. Joitakin oksettaa nielemisen jälkeen, poikkeuksetta saavat vatsan väänteitä seuraavana päivänä.
      Siksi en ymmärrä, eikö hyvä suuseksi jossa mies hoitelee kielellään naisen klitoriksen ja nainen vastavuoroiseati imee miestä lähelle laukeamista ja sitten lasti oikeaan osoitteeseen ole paras kummallekkin?

      Mitä iloa on siitä, että nainen nielee? Vai onko niin, että voi kehua toisille miehille.. Pistin sen nartun nielee mun spermat... Se on oikein sille H...

      Miten on?

      • tääl on

        Pikkurunkkarit katsoneet liikaa pornoa.


    • dick head

      naisen orgasmi ketä se kiinnostaa ?

    • suominainen1

      Niin, näinhän se on nähtävä..

      Miehet, joita naisen tarpeet ei suuremmin kiinnosta ovat yleensä homoja ;)
      tai tulevat saamaan juuri sitä mitä ansaitsevat..

    • yun jun jan

      venäliset naisee nielee ja antaa kakkosta

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka Purra on mukana Suomen huutokauppakeisari -sarjassa

      Suomen huutokauppakeisari on tavallisten suomalaisten ohjelma. Sarjan suosiosta kertoo se, että nyt alkaa jo 19. kausi t
      Maailman menoa
      160
      1519
    2. Kuuleppas

      ensimmäiset naissuhteet toimii miehelle eräänlaisena oppikouluna, mutta hän ei välttämättä itse ymmärrä oppineensa mitää
      Ikävä
      255
      1083
    3. Mulla ei ole Suomessa enää mitään

      4 vuotta joutuu asumaan henkisessä vankilassa. Sitten voi muuttaa takaisin ulkomaille.
      Turku
      183
      732
    4. Kuinka nainen jaksat ja voit

      Toivottavasti hyvin.
      Ikävä
      43
      701
    5. Provider miehistä..

      Tietyt miehet puhuvat ilkeästi naisista, jotka haluavat elää miehen tuloilla. Eikö? Mutta miksi tietyt miehet siitä pah
      Ikävä
      209
      664
    6. Sinulle nainen

      En ehkä koskaan osannut sanoa tätä oikein. Minun vaikeuteni luottaa liittyi ennen kaikkea menettämisen pelkoon. Siihen
      Ikävä
      63
      645
    7. Tiedätkö sitä

      Että sinun äänesi on ihanan pehmeä
      Ikävä
      40
      566
    8. Ethän voinut nainen tietää, että rikot rikotun

      Omaa elämää taas mietin aamuyön tunteina. En vieläkään löytänyt muistin sokkeloista ainuttakaan onnen hetkeä. Kaipuu on
      Ikävä
      66
      526
    9. Hei rakkaani.

      Kohtaaminen lähestyy. Miten teemme sen? Kumpi ottaa yhteyttä vai törmäämmekö jossain sattumalta? Tuleva vaimosi
      Ikävä
      45
      525
    10. Ethän mies vielä

      luovu meistä? Haluaisin jo sun syliin.
      Ikävä
      39
      524
    11. Haaveilen edelleen

      Sinusta aika ajoin
      Ikävä
      32
      481
    12. Tulisitpa käymään joskus vielä

      Olisi niin kiva nähdä pitkästä aikaa. Oletko vielä joskus tulossa?... Niin monet muutoksen tuulet puhaltavat, olisi lohd
      Ikävä
      23
      469
    13. Yt:t kunnassa päättyi

      Oliko nämä tarpeelliset ja ratkeaako taloushuolet näiden avulla? Lehdessä ilmoitettujen lukujen perusteella lisää on tul
      Lappajärvi
      53
      467
    14. Sut.

      Tuhotaan. :)
      Tunteet
      38
      460
    15. Lämpimiä katseita aikoinaan vaihdettiin, siihen se sitten jäi

      Sinulla uudet tuulet ja välttelet kohtaamistamme.
      Ikävä
      26
      450
    16. Martsusta tuli leuhka

      Ja ylimielinen. Hän ei nosta persettäkään ilmaseksi . Luulempa et nämä ei tee hyvää hyvinvointivalmennuksille.... Nannal
      Kotimaiset julkkisjuorut
      160
      449
    17. Mä oon kallistumassa

      Rikosilmoitukseen!
      Suhteet
      69
      441
    18. Poromiehentien remontti ...

      Mikä tilanne? mistä mennään
      Hyrynsalmi
      6
      433
    19. Kiulu myynnissä!

      Kiulu hakee taas uutta yrittäjää. https://www.yritysporssi.fi/etela-pohjanmaa-lansi-suomi-finland/myytavat/yritykset/ma
      Ähtäri
      22
      395
    20. 19
      394
    Aihe