Löysä penisnahka (Pliis auttakaa!)

Toivoton18v

Olen masturboinut päivittäin 8v pojasta asti ja olen nyt 18v. Penikseni on n. 18cm mittainen. Peniksen iho on todella löysä ja kun kiihotun, nahkaa jää vielä runsaasti peniksen kärkeen niin, että koko vehje on täydessä seisonnassa nahkapeitteen alla, ihon vetäminen taakse on vaivalloista. Olen pidättäytynyt runkkaamisesta jo 2 viikon ajan siinä toivossa, että peniksen iho alkaisi palautua entiselleen, mutta siitä ei ole ollut mitään hyötyä... olen vain jatkuvasti kiimassa ja pallini ovat aivan täynnä. Löysän penisnahkani vuoksi en voi pyytää erästä tyttöä seurustelemaan kanssani (josta olen ollut salaa kiinnostunut jo ylä-asteajoista lähtien), koska pelkään tuottavani hänelle pettymyksen =( Onko mitenkään mahdollista jonkinlaisen liikunnan, ruokavalion ja selibaatin avulla pelastamaan mahdollisesti tulevan/tulevat parisuhteet... Pliis auttakaa!!! Heitelkää ideoita ja kertokaa omista kokemuksistanne!!!

6

340

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ......

      Urologin juttusille

    • panommies

      Luuletko olevas eka tai vika, jolla toi 'ongelma' on? Ei se kaikilla oo ku miehillä pornoleffoissa. Ihan toimiva peli varmasti, ei toi sitä nussimista estä, taitaa olla ihan vaan pään sisällä

    • jorman jorma

      Minulla oli sama ongelma, menin lääkärille ja peniksessä todettiin penis-syöpä.
      Syöpä oli levinnyt jo niin pitkälle että penikseni jouduttiin amputoimaan. Nyt minulla on penis proteesi lähinnä kusemista varten, seksistä ei voi saada enää nautintoa.

      • aaaaa

        kusettaa


    • m 27.

      Tuppikullisuus ei mikään poikkeus. Sama vika itselläni, kävin yksityisen urologin/kirurkin vastaanotolla, kaksi vuotta sitten. Viikon päästä napsaistiin reilu pala tupesta pois (ei ympärileikkaus) nyt terrskanpää lepotilassakin, lähes puoliksi paljas. Leikkaus tehtiin paikallispuudutuksessa ja paraneminenkin melko nopeaa, ei tulehduksia tai repeämiä ym. Piti vain malttaa olla runkkaamatta, kolmisen viikkoa. Ainoa haittapuoli oli yölliset seisokit, mutta niihinkin auttoi puuduttava suihke ja kylmällä vedellä suihkuttelu.
      Olen erittäin tyytyväinen, kulli ei näytä enää pokkupojan pippelille.

    • yhdyn elelliseen

      Tilaahan se lääkäri, mahdollisiman pian - niin saat elämänlaadun kohdillee,
      Sama vaiva itselläni ja kokemukset vain myönteisiä, kuten edelläkin.
      Homma maksaa vaivan - elämisen laatu.
      Toimenpide suoritettiin kun olin 22v. ja aivan turhaan pelkäsin tai odotin ihmeparantumista, puolitoista vuotta.. Nyt onnellinen kundi - olisimpa hoitanut homman pois, jo parikymppisenä, kun tieta ko. asiasta oli.
      Naurettata ujous kuitenkin esteenä ja pelko, pippelin tutkimuksesta ja leikkauksesta. Kun sitten rohkenin, törmäsin hyvään lääkäriin, joka oli rauhallinen ja hoisi työryhmänsä kanssa homman tahdikkaasti ja hyvin. Niin etukäteen kuinleikkaiksen jälkeenkin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haapaveden upea kurvikuningatar

      No nyt on kyllä mahtava uutinen että Haapaveden rohkea ja toimelias nainen ja yrittäjä on päässyt finaaliin kurvikuninga
      Haapavesi
      114
      1586
    2. Uskaltaisitko ihana nuorempi nainen lähettää

      WhatsApp -viestiä, jos sulla on mun numero. Olisin ihan haltioitunut... Tykkään ja kaipaan ❤️❤️
      Ikävä
      91
      837
    3. Sinulle viestiä

      Me sitten oikeasti tutustutaan ensin!!
      Ikävä
      56
      737
    4. Suomi meni ihan itse sössimään peruskoulunsa

      Nyt syytellään maahanmuuttoa, vaikka ihan itse lopetettiin vaatimaan oppilailta koulunkäynnin tarkoitus eli opiskelu ja
      Maailman menoa
      144
      735
    5. Meinasi nainen mennä pasmat sekaisin

      Rupesin vapisemaan, kun huomasin sinut. Mutta sain sentään juuri ja juuri koottua itseni, etten ihan häpäissyt itseäni.
      Ikävä
      35
      721
    6. Lidilikö Suomussalmelle

      Tännekki Lidili. Loppus tuo kiskominen näillä jäljellä olevilla. K-Market ihan sikakallis ja hyvin ylimieliset omistajat
      Suomussalmi
      38
      603
    7. Tuli paha mieli miten kaikki meni meillä

      Harmittaa myönnän sen, kun molemmilla oli selvästi toiveita ennen kuin sukset meni ristiin. Olen jäässä. 😔
      Ikävä
      40
      601
    8. Upeaa Google!

      Kohta on töitä tarjolla kaikille! Suomen taloushistorian suurin investointi ja Kajaani mainittu! Sähkö kyllä riittää, tö
      Kajaani
      220
      582
    9. Mitä sä teet

      Juuri nyt?
      Ikävä
      65
      569
    10. Ei makeat pimut sytytä

      sen jälkeen kun on nähnyt sinut. Olet vain ihastus vailla vertaa. Kun sinut tuntee muut eivät tunnu miltään. Tajuatko ol
      Ikävä
      33
      557
    Aihe