Huomio tytöt

Ja kypsemmätkin rouvat,Elkku Setä taas valmiina ison "aseensa"kanssa hauskanpitoon.
3628
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kyllä me ollaan nähty se sun iso 5cm ase sun muija sano et oot impotentti käyn nussimassa sitä kerran viikossa hä hää et usko vai usko pois

Äänestä
  • Ehej poika,ne reijät jotka Elkku Setä on protsannu,niitä ei enää tikkukyrvillä täytetä.

    Äänestä

  • Elkku Setä kirjoitti:

    Ehej poika,ne reijät jotka Elkku Setä on protsannu,niitä ei enää tikkukyrvillä täytetä.

    Niin eihän miehen persreikään tarvii mikään iso pili olla

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Elkku Setä kirjoitti:

Ja kypsemmätkin rouvat,Elkku Setä taas valmiina ison "aseensa"kanssa hauskanpitoon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu