Loiset palkitsevat itseään mitaleilla kuten Breshnev

aikoinaan;

http://www.mtv3.fi/uutiset/kotimaa.shtml/2013/10/1817265/presidentti-haloselle-merkittava-kansainvalinen-tunnustuspalkinto

Kaikesta huolimatta; mitalit ovat yhtä näkymättömiä kuin keisarin uudet vaatteet aikoinaan. halonenkin kulkee sumussa eikä tiedä etteivät muut näe noita kreinikoita ollenkaan.
584
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tarja Haloselle voitaisi tehdä muistomerkiksi leikkipuisto, kuten on ehdotettu. Hän on tehnyt Suomesta somalien leikkipuiston.

Äänestä

Leikkipuisto lapsille, jotta seta-pedofiilit voisivat kytätä puskissa valokuvaamassa ja valita sopivan leikikaverin petiinsä.

Äänestä
  • Eipä noiden prenikoiden kantaminen tai haaliminen aivan aikuisen miehen touhua kyllä ole, mutta kai se kuuluu statukseen eli ei henkilö vaan hänen asemansa kantaa sitä; ja koska julkissektorilla elellään muiden kustannuksella ja tätä asiaa arvosteaan yli kaiken, niin luonnollisesti ne prenikatkin menevät pääosin sinne. Mutta ketä jaksaa näitä sukkanauhavoutien ansiomerkit oikeasti kiinnostaa ?

    Äänestä

Jokainen aikaansa seuraava tietää entisen presidentti halosen olevan katkera vanha lepakko, joka jo virkavuosinaan osasi tylyttää mies sukupuolta.

Hän tulee jäämään Suomen historiaan masentavana jaksona, jona kaikki Suomalaiset arvot romutettiin.Hänen arvojohtaja aikanaan lapset alkoivat voimaan oikeasti pahoin ja lahtasivat toisiaan kasaan kouluissa, samoin normaali hetero perheiden pahoinvoinnista saimme lukea viikottain järkyttäviä uutisia.Hän keskittyi koko tarmollaa homojen, mamujen ja lespojen jaksamiseen, "koko kansan presidentti"oli hänen kohdallaan naurettava klise.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Naurattaa pirusti:)) kirjoitti:

aikoinaan;

http://www.mtv3.fi/uutiset/kotimaa.shtml/2013/10/1817265/presidentti-haloselle-merkittava-kansainvalinen-tunnustuspalkinto

Kaikesta huolimatta; mitalit ovat yhtä näkymättömiä kuin keisarin uudet vaatteet aikoinaan. halonenkin kulkee sumussa eikä tiedä etteivät muut näe noita kreinikoita ollenkaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu