Soini on RKP:n salainen ase. Varsinkin jos tarvitaan 230kg painavaa ihraläskiasetta. Sen kun läiskäisee ruotsiksi eduskunnan portaille, niin kukaan ei siitä kulje vuorokauteen ilman kaasunaamaria. Sen verran limaa, ihraa, läskiä, kamaraa, pötsiä, sappinestettä, sontaa ja 3 milligrammaa aivomassaa on portailla.
Soini ajaa RKP:n asiaa
Såini
19<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Onko Timppa muka niin solakka, vain 230 kiloa???
No laihduttanut 0,2 kg, syönyt vähemmän työttömien sikiöitä !
Taas persut liioittelee Soinin aivomassan kokoa.
No kamera valehtelee aina, Soinin nykykunto on 6 v. tytön tasolla, ajatusmaailma on samanlainen kuin Rudolf Hessillä 30- luvulla, ja tunne-elämä sama kuin vihaisella Josef Mengelellä !
Soini hallituskiimassaan luopuu kaikista opeistaan, ja antautuu markkinavoimien syleilyyn ... tervetuloa RKP, KOK, VIHR, Suomen Sisu, jne kaikki ääriporvaripuolueet !
Samaa äärioikeistolaista aatetta molemmat puolueet ajaa, eli miksi persut muka haluavat jotain pesäeroa RKP:stä.. heh... naurettavaa !!
No kun persut ei opi koskaan ruotsia. He haluavat olla äärioikeistolaisia ihan suomeksi. Inte på svenska. Förstår du?
Soinin rakastaja Nalle Wahlroos ei tietenkään halua kommentoida asiaa !
No Nalle ja kaikki muutkin , ihan ihmeellistä !
PS on ainoa puolue, joka ei ole ottanut vastaan Rkp:n tarjoamaa lahjusrahaa.
Kaikki muut ovat ottaneet.
No soinin elekieli on antanut ymmärtää, että rkp:n porukka on parasta ! Sama aate, työväestö on karjaa .. ja .. työväestö kuolkoon nälkään . Jaa. jaaa . ! Lisää rahaa kartanonherroille !
Jaa s. B. Wahlhroos !!
Turha on RKP:n kiistää yhteistyö persujen kanssa, sama aate ,,, työväestö alas, köyhät kyykkyyn, eläkeläiset alas, työttömät kuolkoon nälkään, lisää tukiaisia maanilvelijöille, työttömyyteen kuolleeiden duunareiden ruumiit keitetään traktoreiden tankkeihin! jne
Javistt javistt , Mutta meidän tilan henkilökunta on niin hintelää, ei ole paljon tankkiin laitettavaksi !
Soinin hallituskiima on kyllä vertaansa vailla, Kansa kuolkoon nälkään kunhan persut hallitukseen pääsee !
Soinin natsiopas ei tunne mitään armoa, kuten ei myöskään persujen oma rotu-oppiin perustuva, maahanmuuttokriittinen, työläisiä, maanviljilöitä, eläkeläisiä, opiskelijoita, työttömiä sorsiva politiikka !
Soini on kuitenkin innoissaan kun pääsee RKP:n poikien kanssa pelehtimään, poikarakkautta !
Urpo sammu 3, 49. Uneksii soinista nyt
Men jag älskar pojkar också pä svenska.
Jasså. Tack så mycket Soini. Jag har också Hitler masken