Turun Varissuolla veitsimiehet yrittivät ryöstää kioskin...

Perjantai iltana, nyt vasta Poliisi kyselee vinkkejä yleisöltä tapahtuneesta. Tummat hupparit .Että silleen. Iltalehti
7123
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Kuuluu kulttuuriin.

Äänestä
  • Nyt on vielä tuo kulttuurin väri hakusessa.

    Äänestä

  • Hupparien sisältökin taisi olla kohtalaisen tummaa.

    Äänestä

Paljonko vetoa että tummaa oli hupparin allakin?

Äänestä
  • Sinä rasisti jos ei anta raha minu.

    Äänestä

Kiitti vaan viiksesti Vapaa Liikkuvuus ja muut samanhenkiset hyypiöt.

Äänestä
  • Varissuolla vapaa liikkuvuus on niin pikällä että myös vartijat ovat tummia.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tosi on kirjoitti:

Perjantai iltana, nyt vasta Poliisi kyselee vinkkejä yleisöltä tapahtuneesta. Tummat hupparit .Että silleen. Iltalehti

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu