Master replicoita ei kannata osraa

mastarjeditin

Master replicoita ei kannata ostaa koska ultrasaber.comista saat customoidulla kahvalla melkeen minkä värin tahansa, ja niitä värejä on monia eri värejäkkn kuin master replicoissa, ne on monta kertaa halvempia ja erilaisia vaihto ehtoja laidasta laitaan on eikä jää tulliin. Suosittelen !!!

2

243

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kuolpunankaveri

      Eli olet itse ostanut sieltä ja saanut haluamasi? Onko tämä kauppa varmasti luotettava? Olen pitkän aikaa haaveillut ostaa ultrasaberista tai saberforgesta valosapelin. Kuinka paljon on tullimaksu maksaa tilata Amerikasta?

    • Xizor

      Jaa, mihinköhän tulliluokkaan tuommoiset menisivät? Ehkä leluaseet: 0%. Noista halvemmista ei varmaan muutenkaan perittäisi tullimaksua. Sääli vaan että se arvonlisävero (24 %) on se todellinen tappaja tuossa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      on parasta?
      Ikävä
      90
      1328
    2. Koska muru nähdään

      Kaksin?
      Ikävä
      45
      677
    3. Et vaan tajua

      Että rakastan sua
      Ikävä
      20
      639
    4. Olen jo oppinut tuntemaan

      sinun kirjoitustyylisi
      Ikävä
      51
      582
    5. Mikä kaivatussasi

      on pahinta?
      Tunteet
      46
      569
    6. Sinisilmäiselle tutulle miehelle

      Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit
      Ikävä
      38
      549
    7. Sanoppa ihan rohkeasti

      Mun huonot puolet! En suutu…
      Ikävä
      70
      541
    8. Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön

      Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o
      Sinkut
      132
      538
    9. Mikä herkku

      Kaivattusi On? 😁
      Ikävä
      41
      512
    10. Ylen typerät rinnastukset.

      Näin YLE…..Saksassa ei ole äärioikeisto ollut vallassa sitten Hitlerin . YLEn toimittajille tiedoksi . Hitler oli Saksan
      Maailman menoa
      176
      478
    Aihe