Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Nyt loppu kenon pelaaminen

Nyt loppu kenon pelaaminen, vittu joka kerta tulee se 1-3 numeroa oikein. Lotostakin olen voittanut paljon enemmän. Kyllä se on niin paska peli. Älkää nyt hyvät ihmiset enää tuhlatko rahojanne tuohon peliin, oikeasti.
9118
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

mikäs sinä oot kieltelemään? Jokainen saa tehdä omilla rahoillaan mitä haluaa...ei se meinaa sitä, jos sä et voita, etteikö joku muu,-onnekkaampi- voita.

Äänestä
  • veikkauksen pelle eikös sulle kuulu jo luontaisetuna ilmaispelit päivittäin?

    Äänestä

  • bla bla blaaaaa kirjoitti:

    veikkauksen pelle eikös sulle kuulu jo luontaisetuna ilmaispelit päivittäin?

    täällä muille irvailevat ovat joko pikkuskidejä, jotka eivät vielä pääse pelaamaan tai ikuisesti häviäviä luusereita..kumpi sä oot?

    Äänestä

  • hahhahhaa, siellä taas veikan kätyri jauhaa skeidaa voitoistaan, osaatko laskea kuinka paljon oot häviööllä jos ton 2e häviät joka päivä?

    Äänestä

Kaikkien Veikkausten pelien arvonta on rehellistä ja poliisiviranomaisten valvomaa.

Äänestä

Miten sinä Kenokakki olet päässyt pelaamaan kenoa? Sehän on kielletty alle 18-vuotiailta.

Äänestä
  • Viineviikolla oli kahdeksassa seitsämässä perättäisessä arvonnossa numero 8.
    Kylkiäisenä numero 5.

    Eilen ja tänään oli 5 ja 8 perättäisissä arvonnoissa.
    Ei tarvitse olla fiksu jos tietää bluffin kertoessaan et ilta-arvonnassa tulee numero 5.

    Äänestä

  • sellaista ha se kirjoitti:

    Viineviikolla oli kahdeksassa seitsämässä perättäisessä arvonnossa numero 8.
    Kylkiäisenä numero 5.

    Eilen ja tänään oli 5 ja 8 perättäisissä arvonnoissa.
    Ei tarvitse olla fiksu jos tietää bluffin kertoessaan et ilta-arvonnassa tulee numero 5.

    tietysti fiksuna pelasit ne,,,

    Äänestä

  • kerran tiesit... kirjoitti:

    tietysti fiksuna pelasit ne,,,

    No, vaikka tiedän systeemin niin en silti pelaa. Käänteistä ajattelua missä massat pelaa edellisiä kierroksia verraten...ja arvonnasta tulee sopivasti numeroita jotka ovat perättäisissä arvonnoissa usein.

    Massan pelitapaa seuraillen?

    Ja...tulihan sieltä se 5, vai mitä?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kenopaska kirjoitti:

Nyt loppu kenon pelaaminen, vittu joka kerta tulee se 1-3 numeroa oikein. Lotostakin olen voittanut paljon enemmän. Kyllä se on niin paska peli. Älkää nyt hyvät ihmiset enää tuhlatko rahojanne tuohon peliin, oikeasti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu