Nuo tablet-tietokoneet säteilevät aika pahasti mitä olen mitannut. Tässä mikroaalto-säteilyssä kun ollaan illalla, niin kehosta tulee levoton eikä uni helposti maistu. Oletko huomannut?
http://www.dailymail.co.uk/home/you/article-560526/Electric-devices-left-bedroom-reason-good-nights-sleep.html
http://www.dailymail.co.uk/home/you/article-560526/Electric-devices-left-bedroom-reason-good-nights-sleep.html
Vastaukset 5
Vanhimmat
Olen huomannut että kännykoiden röntgensäteily häiritsee ajatustoimintaa. Röntgensäteily aiheuttaa myös syöpää ja säteilylähteet pitäisi laittaa lyijykuoreen. Miksi kännyköitä ei ole päällystetty lyijyllä?
Hyvin nukuttaa. Tabletteja ei ole kuin unilääkepurkissa ja läppäri on kiinni yöllä, ja apteekki auki vain.
Auttaisikohan foliohattu?
Tuolle säteilylle altistumisella on samantapainen vaikutus kuin molekyylien syömisellä. Kerran vahingossa söin molekyylejä ja tuli järkyttävän karmea olo. Varokaa näitä nykyajan vitsauksia.
Ketkä täällä kirjoittaa näitä uunoja folio- röntgen- ja lyijy-kommentteja. eikö ole helpompaa menetelmää nolata itsensä.
Lukekaa se linkin artikkeli tutkimustuloksista, arvoisat kanssaihmisest.