tuli karvaton

jape11

Vaimoni kävi viikon loppuna vieraissa ka tuli posliinina takaisin. Mies oli halunnut ajaa hänen karvansa..

14

2917

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • haisuri

      Seuraavalla kerralla se ei tule enää takasin, senkin aisuri.

      • jape11

        Tulee kyllä, aiemminkin usein vieraissa käynyt..


    • 6+11

      olisit ajanut itse.

      • jape11

        Ei ehkä olisi antanut..


    • parturi joo

      mä teen aina niin olikohan se meillä.

    • esmond

      ANAALISEKSI ON KOVA JUTTU

    • Vitunkarvojenparturi

      Mukaani tarttui takavuosina kihloihin mennyt juopunut morsian yhdestä kapakasta. Vaksi pyysi viemään nuoren naisen kotiin liian juopumisen takia. Vaksi luuli minua seuralaiseksi. Pyysin taksin ja raahasin sammumispisteessä olevan naisen omaan kämppääni ja sain hänet riiisuttua sänkyyn. Karvakolmio oli niin nätti että alkoi panettaa ja nussin kunnolla. Kun olin itsekin juovuksissa päähäni pälkähti rajata tytön kolmiota ja otin partakoneeni ja leikkuupäällä aluksi rajailin mutta sitten ajoin kaikki karvat pois, tyttö nukkui. Aamulla kun hän heräsi ja meni veskiin kuselle, hän tuli pian pois ja huohotti minne hänen karvansa ovat hävinnet. Kerroin että yhteistuumin ne yöllä ajettiin. Tyttö oli ihmeissään ja pohti että mitä hän kertoo sulhaselleen, joka oli jäänyt eilen kapakkaan, ja miten hän on luonani, oli muisti mennyt illalla ja siinä tutustuttiin aamutuimaan. Sanoin että ei pulmaa, kerro että olit ollut jonkun tyttöystävän luona ja että olitte vedon päältä ajaneet karvat pois. Tyttö tyyntyi. Pantiin pari kertaa ennen kuin morsian lähti sulhasensa luokse. Sen pituinen se karvojen ajo. Olin silloin itse 37v ja tyttö 21v. Kiva kepponen!

      • Ihme pällejä

        Joo, tosi kiva kepponen. Kai tajuat, että syyllistyit seksuaaliseen hyväksikäyttöön, kun aloit omin päin toisen alapäätä ronkkimaan ja ajelemaan? Harmi ettei tyttö tehnyt rikosilmoitusta vaan vielä suostui seksiinkin. Tai no, taisi olla keksitty koko tarina.

        Olet varmaan niitä sankareita jotka panevat sammunutta ja sitten selittelevät itku silmässä tai sanovat pikku kepposeksi kun tulee syyte raiskauksesta. Tosi vitsikästä tosiaan.


    • Neitiniiski

      No mulla on kans samanlainen kokemus, mutta tosin en ollut mikään morsian. Nuorena opiskelijabileissä hiukan liikaa nauttineena sain seuraavana aamuna huomata olevani posliini, jäi hieman epäselväksi missä vaiheessa ja kuka karvat oli ajanut.

      • jape11

        Parturi Joo, voi olla ett oli teillä.. Haluutko uudestaan..


    • pena.

      Minulle tarttui muutama vuosi sitten yksi keski-ikäinen sinkku, Terttu, kapakasta mukaan kämpille. Oli ajanut bikinirajat ihan reilusti ja häpykummun, mutta jättänyt karvakauluksen tavaransa ympärille. Itseasiassa aika koomisen näköinen. Kun oltiin molemmat reilussa huppelissa, niin onnistuin ajamaan kaikki karvat pois ja hoitamaan vielä hommatkin. Aamusella ihmetteli karvattomuuttaan, mutta toki antoi panna vielä krapulassakin.

    • Anonyymi
    • Anonyymi

      mikset ajannu ite,ei ois tarvinut käyttä vierasta parturia

    • Anonyymi

      Pääsitkö aamulla liukkaille.

    Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eutanasia - miksi eläimelle sallitaan armokuolema, mutta ihmiselle ei?

      Olen pitkään ihmetellyt yhtä asiaa Suomessa. Kun koira kärsii parantumattomasta sairaudesta ja kovista kivuista, eläinlä
      Arvot ja etiikka
      61
      11942
    2. Sanna Marin vetänyt leukoja 11 kertaa

      Tästähän oli joskus polemiikkia, kun muistaakseni lupasi kymmenen tai jotain vedellä. No nyt niin on, ainakin omien san
      Maailman menoa
      60
      5006
    3. Sosiaalidemokratia romahtanut kautta maailman

      nuoret eivät enää kannata järjetöntä aatetta, joten demarien täytyy hakea kannattajia mamuista. Ruotsin sos.demit jo kie
      Maailman menoa
      297
      3071
    4. Miksi Seta ja Sofia Virta ei vaadi muslimeita kunnioittamaan priden-arvoja?

      Kuten tiedetään niin islam ei hyväksy sitä mitä pride edustaa. Seta-pomo Mikkonen nosti hirveän äläkän kun yksi tepsin
      Maailman menoa
      196
      2969
    5. Kuvaile kaivattusi

      ulkonäkö. Asiattomatkin kommentit saa laittaa. -🏚️
      Ikävä
      135
      2101
    6. Farmi Suomi: Kokeeko Frederik, 81, saman kohtalon kuin ikämies Danny?

      Danny, musiikkineuvos Ilkka Lipsanen, nähtiin mukana Farmi Suomi -realityssä v. 2024. Danny teki yllätysratkaisun ja tuo
      Tv-sarjat
      21
      1351
    7. Kirjoita

      … jotakin minkä vain kaivattusi tietää
      Ikävä
      102
      1282
    8. Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa

      Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri
      Maailman menoa
      42
      1268
    9. 40 vuotta töitä paiskinut ja 3 vuotta työttömänä mamuna Suomessa, sama eläke

      Jokin mättää. Eläkettä ei pidä maksaa lainkaan mamuille jos työhistoriaa ei ole vähintään 10 vuotta takana.
      Maailman menoa
      226
      1221
    10. En luota sinuun

      en edelleenkään yhtään tiedä oletko lintu vai kala vai kalavale. Ja ilmeisesti haluat pitää sen niin, syitä voi vain arv
      Ikävä
      70
      969
    Aihe