Tuolla joku toivoi virtuaalista kokoontumistilaa vaikka tälle sivustolle harrasteena vittujennuolenta. Aloitetaan tästä: tule mukaan aikuinen nainen ja mies sekä kerro ensimmäiseksi vaikka että moniko mies on vittuasi nuollut (naiset) versus montaako pillua olet nuollut (miehet), ja molemmille että mistä eniten pidätte. Aloitetaan näistä. Runsasta osanottoa toivoen: nimimerkki alla. Olen toisessa avioliitossa oleva mies, kolme lasta entisestä liitosta ja kaksi nykyisestä, iät 12-37v , itse olen 64v, vaimoni 37v. Jota nuolen joka päivä ja rakastan, mutta käyn vähintään vikoittain jonkun nuolentaa kaipaavan tytyn luona, niitä on minulla tällä hetkellä kuusi, iät 19-43v mukana neljä aasialaista. Ovat parhaita pilluistaan!
Nutunviolijat -kerhokutsu
Myös vittujennuolija
7152
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Oiva palsta! Olen nainen, avioliitossa, kaksi lasta, olen kotona (ja vieraissa sillOin tällöin). Mieheni ei nuole vaikka olen kaunis ja nuori tumma nainen, 27v, pilluni on terve ja aina ennen nuolua kävisin suihkussa, mutta ei kun ei. Olen lakannut siksi nussimasta mieheni kanssa, en tyystin, vaan säälistä annan silloin tällöin, mutta minulla on kolme miesvakkaria joiden kanssa harjoitan suuseksiä. Haluan lukea täältä muiden kokemuksia. Please!
Olen 47 v. sinkkunainen. Eronnut. Nyt sinkkuna olen päässyt nauttimaan suihinotosta ja saamisesta. Aivan uskomatonta suuseksiä olen saanut yli 10 v. nuoremmalta virolaismieheltä. Kokemusta suuseksin saamisesta on kolmelta mieheltä. Nyt on ns. vakimiesystävä, jolta en vielä ole saanut. Hankala tilanne.
Ihaninta on kun mies pitää kiinni ja nuolee rajusti. Sekä se, että hän yhtäkkiä vaihtaa asentoa selinmakuulta peppu ylös miehen ollessa polviensa päällä, jolloin minun takamukseni lepää hänen jäloillaan. Tulee aivan uskomaton orkku siinä asennossa.
Onko olemassa joku sivusto, mistä löytäisi nuolijamiehiä?
en tiedä sivustoa...mutta tässä olis yks pillun nuolija...
Tänne nuolijamiehet! Meitä nuolentaa kaipaavia naisia on pilvin pimein. Olen 19v ja haluaisin kokemuksia. Olen kihloissa, mutta kaveri ei nuole, vaatii kyllä imuani.
Minä nuolen mielelläni naisen ihanaa vittua ja anusta. Please, te naiset jotka nautitte ja kaipaatte nuolemista ottakaa yhteyttä s-postiin [email protected]
Asun Helsingissä.
Hienoa toivottavasti tarjonta ja kysyntä kohtaa :)
Ilmottaudun siis nuolemaan..sehän on ihan parasta :)..ei siihen kyllästy,,nuolen kauan....ja just niin kuin haluat....eli otan vastaan neuvoja,,kukaanhan ei kuiteskaan ole täydllinen nuolija...ja naisten mieltymyksissäkin on eroja.
Eli odotan naisilta viestejä: [email protected]
Täällä 47v himonuolija Oulusta! Mikään ei ole kiihoittavampaa kuin alkaa kiusoitellen lipoa kielellä pillun läheisyydesta ja tuntea kuinka nainen kiihoittuu. Pikkuhiljaa kieli löytää kostuneen pillun ja aloitan hitaan nuolennan pitkin vedoin. Imen välillä ja jatkan nuolentaa. Naisen kiihoittuessa kohti huippuaan nuolen lopussa jo niin että nenäni kyntää vakoa. Ihanaa touhua!
[email protected]