terrorismia

Yksi Kenian terrori-iskun tekijöistä on tunnistettu Norjan kansalaiseksi.

Norja siis tukee terrorismia.

Toivottavasti Nave Sealsit ovat jo matkalla iskemään tuohon mitättömään pohjolan punikkilaan.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Onhan meiltä suomestakin saatu pari vuotta sitten kiinni pariskunta joka rahoitti jotain ääriryhmää ulkomaille,suomesta käsin.Tukeeko siis suomikin terrorismia?
mitäs tekikään media ja muu kansa.ei pahemmin nostettu asiasta haloota vaikka tälläisiä vaarallisia ihmisiä keskuudessamme on.Mutta kerjäläisitä jotka rahaa ruokaansa ja elinolosuhteisiinsa kerjäävät niin heistä jaksoi ja jaksaa media rummuttaa.mutta tälläisiä terroristien tukijoita hyssytellän tai asioista kerrotaan aivan pienellä präntillä lehdissä..melko surkuhupaisaa eikö totta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Norja tukee kirjoitti:

Yksi Kenian terrori-iskun tekijöistä on tunnistettu Norjan kansalaiseksi.

Norja siis tukee terrorismia.

Toivottavasti Nave Sealsit ovat jo matkalla iskemään tuohon mitättömään pohjolan punikkilaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu