Se oli ensimmäinen suihinottoni. Päätimme kokeilla 69 asentoa. En ole koskaan ottanut suihin ja se oli tosi jännää. Ekan kerran kun laitoin kovan kullin suuhuni tais mennä liian syvälle. Sitten lutkuttelin sitä ja imin ja nuolin. Oli kivaa, eikä maistunut pahalle. Olin vähän yllättynyt ettei se maisunut miltään. Olin lukenut kyseisestä aiheesta täältä ja oon saanut vähän huonon mutta myös hyvän käsityksen suihiotosta. Oli tietenkin mukavaa kun ei maistunut pahalle. Poikaystäväni varoitti myös milloin siltä tuli niin ei tullut ylläriä. Voin sanoa että nautin ottaa suihin. Ainakin oli mielyttävä ensimmäinen kerta. Poikaystäväni nauttii myös kun kysyin siltä että tykkäskö se. Se oli yllättynyt kun osasin ottaa siltä hyvin suihin vaikka se oli ensimmäinen kertani. Sen oli vaikee uskoo, mä olin otettu sen kommentista. Koska se oli tärkeä asia minulle. En ole ottanut aikaisemmin koska en halunnu edellisiltä ottaa. Minulla on tosi hyvä olla nykyiseni kanssa ja halusin ottaa häneltä. Odotan innolla seuraavaa kertaa :)
suihinotto vaikutti
kivalta
93346
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
sinäkin HUORAKSI!!!
Ei se nyt stana sitä aina meinaa jos ottaa esim. suihin, että olis heti huora. Paree se olla yhden miehen "huora" kuin 10:nen muun. Rasittavaa, kun leimataan huoraksi heti, jos kokeilee jtn uutta ja "villiä". Pakkoko sitä olla niin "tavallinen vanhois perinteis roikkuva" Seksis muoti liikkuu uusille asteille aivan niinkuin vaateissakin. ....Nuoleehan ne narttukoiratkin uroskoiran kalua. xD
jos nuolee kusivehkeitä, niin on HUORA!
Minä en nuole, eikä minun vaimoni alistu nuolemaan kusivehkeitä.
Sulla taida mitään vaimoa ollakaan. Jutut kun jehovantodistajalla, munaton hemmo
Mitä sinä mistään mitään tiedät? Taitaa sinun seksi kokemuksesi rajoittua OMAAN KÄTEEN?
Vai oletko kenties HOMO?
Tuon luettuani pakko on kuitata. Yksi mun parhaista kavereista on jehovan todistaja. Vaikken itse ole niin sen kanssa voi puhua ihan mistä vaan, jopa seksistä. Ja täytyy sanoa että on siinä innokas seksin harrastaja miehensä kanssa että itsekin yllätyin. Kaikkea mahdollista kokeilevat ja jutellaan niitä näitä seksistä.
Etpä paljon elämästä tiedä. Mikäköhän sinäki oot?
Taitaa sitten ollakkin 95% naisista huoria jos tämä on kriteeri. Miehethän tykkää yli kaiken suihinotosta. Sinä taidat olla sairas yksilö.
Voi kun olet säälittävä. Taitaa sulla olla TOSI kusiset vehkeet kun "vaimos" ei suostu niitä ottamaan suihin. Oot kuitenkin katkera. Sun huoraks kukaan ei varmasti suostu oleen. Eli nauti vaan omasta kädestäsi. Turha haukkuu muita, jotka osaavat nauttia.
joka otiti suihin. Varmasti miehesi oli myös onnellinen. Kiihottavaa eikö totta?