Kurvinen lähtee

4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Nyt keskusta entistä ehompana.
Yhteen hiileen puhallus.

Suomi jo niin vaikeassa tilanteessa, tarvitaan pelastaja.
Ja vain ja ainoastaan työn teolla maa saadaan nouseen ja velkoja alkaa makseleen pois.

Lusmuilu aika on ohitse.
Vasurit ja vihreät sitä harrastaa sitten.

Äänestä

1,5 vuotta tässä menikin rauhallisesti, sen jälkeen kun väyrynen kärsi jälleen karvaan tappion Presidentin vaaleissa.
Reilun puolen vuoden päästä on EU-vaalit ja kepussa täys rähinä päällä! sipilä ei pysty pitämään joukkojaan kurissa kun väyrysläiset, pekkarilaiset, aholaiset ovat jo täysissä riidoissa.

Äänestä
  • Keskusta on huippu!

    Äänestä

Ei ole riitoja.

Eduskuntavaalit päätavoite.
25 -30 % varmaankin tulossa.

Kyllä punavihreä Mooses sitten itkee entistä enemmän.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sairas yhteisö kirjoitti:

http://www.uusisuomi.fi/kotimaa/63369-keskustalaisen-tilitys-ilmapiiri-oli-sairas

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu