eroottista hierontaa

Löytyykö lempäälästä tai vesilahdelta naista joka antaa eroottista hierontaa.?
185702
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Joo löytyy, mä hoitelen onnettomien ja tyhmien pappojen jotka ei saa naista normaali keinoin pussit sekä pankkitilit tyhjiksi, mulla on Tummelilla voidellut nyppylä hanskat, köyhät ja itsensä tylsämielisiksi tumputtaneet älkööt vaivautuko.

ps epilaattori sanaa ei saa mainita

Äänestä
  • Ni !

    Äänestä

Muistaakseni rautatieaseman vieressä samassa talossa kuin antiikkiliike oli muinoin joku 30-vuotias rouva jolla pari kertaa kävin mutta en tiedä nykytiloannetta kun muutin Treelle.

Äänestä
  • Paikkaa nimeä tai numeroa olis kiva saada.? Voi olla vanhempi tai nuori.

    Äänestä

  • Ei ole lempäälästä ketään

    Äänestä

  • utelias kirjoitti:

    Ei ole lempäälästä ketään

    ^ Kyllä on, vaikka ilmoittaa Tampere. Tai ainakin luulen olevan lempäälästä, katos kun ideaparkissa ollaan miesten wceessä hoidettu väliin temppuja sillein nopsaan. Vielä plussaa on ollut hyvin sheivatut paikat, eli kyllä ebilaattorit toimii

    Äänestä

Victoria Milanissa oli ainakin 20 akkaa Lempäälästä, haki salaseuraa.

Hei mp-idea, mulla tais sama akka ideaparkin vessassa hyvin oli sheivattu, ainoo vaan että epäili prisman myyjäksi kaikkia

Äänestä
  • ^ ei voinut olla sama akka mulla. Mulla katos hoki työstäessä: "sää myymäläpäällikkö oo sitten sika, marjanpoimija ja laita kovempaa, ei edes reunoissa tunnu"
    Toisaalta en työstänyt omalla, katos kun oli niin posliinia, ei ottanut oma eteen, tein hommat kesäkurpitsalla 2euroa/kg.

    Äänestä

Matkailuauto on hyvä siihen hommaan,vaikka sinne ideaparkin parkkipaikalle hierottavaksi.

Äänestä
  • Kukas akka siel ideapark on sit.? Mistä löytää

    Äänestä

  • utelias kirjoitti:

    Kukas akka siel ideapark on sit.? Mistä löytää

    olisiko merirosvolaivassa kielettyä leikkiä tarjolla?

    Äänestä

Ootko niin puutteessa että kyselet tuommoisia, taidat olla sairas mieleltäsi..

Äänestä
  • ^ anna nyt vähän karvalaukkua.........ei se siitä piloille mene vaikka jakaus leviää.

    Äänestä

Ei se Merirosvolaiva ole hyvä, oikeestaan vaarallinen, iso mies kun rynkyttää laho masto kaatuu päähän just tietenkin h-hetkellä, vois kyllä olla tajunnan lamauttava orkku
ja ne laivat on siinä sitä varten että siihen on Sukari suunnitellu Ruattin laivojen sataman. taxfreet ja kaikki.

Mutta mites se 21 miljoonan monttu, Sukarihan teki sen sitä varten kun Tampereelle tulee metro, voi joutua oottaan hiukan aikaa, sillä välin siellä vois olla vaikka iloinen talo punaisine lyhtyineen, paitsi että Prisman myymäläpäällikkö vois kytätä, nostais samalla myynnin nousuun ja epilaattorit kävis kaupaks.

Joku ehdotti matkailuautoo, eihän siitä uretaanikopista jää mitään jäljelle kun mies siellä temput tekee, saa siitä sitten paljukärryyn aihion tai jonkinlaisen lavetin mopoautoille. PS tiesittekö että tutkimuksen mukaan 65% karavaanareista harrastaa parin vaihtoo?

Äänestä

Niimpä siksihän idiksen parkkipaikkojen laidoilla on yötäpäivää karavaanareita asumuksineen parkissa.

Äänestä

Kirjoittelin aiemmin siitä suomi-thai-muijasta rautatieaseman vieressä, kyselin hieman niin antiikkiliikkeen talossa lopettaneet ja samaa firmaa on ollut myös Treen Itsenäisyydenkadulla ns. Puolimatkan talossa pyöräliikkeen ja tatuointifirman välissä mutta ovat siirtyneet asuntoautoon eli epävirallisen tiedon mukaan ovat Lempäälässä paunulaisen kääntöpaikalla parillisten viikojen perjantait ihan aamusta mutta tämä vahvistamaton tieto, kyselen lisää, ilmoittelevat kuulemma ihan IL ja IS, ymmärrettävistä syistä ei paikallislehdessä, joku nimittäin saattaa olla tätä toimintaa vastaankin.

Äänestä

4 vkoa thaimaassa vuoden lopussa, eiköhän ne massaget tule tutuksi happy endeineen ja lakana maksut

Äänestä

Kommentoi aloitusta


utelias kirjoitti:

Löytyykö lempäälästä tai vesilahdelta naista joka antaa eroottista hierontaa.?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu