Kuka näihin Bravdan galluppeihin uskoo?

Kepulaiset varmaankin mutta ei kukaan omilla aivoillaan ajatteleva.
377
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei niin persujen kannatus on paljon korkeampi

Äänestä
  • Vaaleissa se vasta nähdään. Gallupit on aina jonkun maksamia.

    Äänestä

Kokkareilla on ihan oma gallup-firmakin. Tuskin sieltä nyt ihan puolueellista tulosta tulisi?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kepulehti kirjoitti:

Kepulaiset varmaankin mutta ei kukaan omilla aivoillaan ajatteleva.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu