Halla-aho komppaa Hirvisaarta

Mitä sanoo Soini tähän? Persupuolueen kansanedustaja julkisesti osoittaa sympatiaa puolueesta potkaistulle häirikölle.

http://uutiset.perussuomalaiset.fi/halla-aho-antaako-oikeusministeri-harhaanjohtavaa-tietoa-suomen-kansainvalisista-sitoumuksista/

Vakava juttu.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Persut kalastavat taas kahdella rysällä, vaikka kepua siitä syyttävät. Mikään kieroilun muoto ei näytä olevan soinisteille vierasta?

Äänestä

Kiero, kierompi, persu

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Röyhkeää! kirjoitti:

Mitä sanoo Soini tähän? Persupuolueen kansanedustaja julkisesti osoittaa sympatiaa puolueesta potkaistulle häirikölle.

http://uutiset.perussuomalaiset.fi/halla-aho-antaako-oikeusministeri-harhaanjohtavaa-tietoa-suomen-kansainvalisista-sitoumuksista/

Vakava juttu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu