http://www.iltalehti.fi/uutiset/2013102517649936_uu.shtml
Susi hyökkäsi väärään päivällispöytään, ja siinä touhussa lähti henki !
Taputtakaamme karvaisia käsiämme hirvelle !
Late Lapista. SSSS Ry!
Susi hyökkäsi väärään päivällispöytään, ja siinä touhussa lähti henki !
Taputtakaamme karvaisia käsiämme hirvelle !
Late Lapista. SSSS Ry!
Vastaukset 7
Vanhimmat
Turhaa tuollaisista susista kirjoittelet. Meillä on ihan omat pahemmat sudet kimpussamme:
http://maahanmuuttojaislam.blogspot.fi/
"..Iso-Britania, Ruotsi, Saksa,Ranska
UK
Enemmän kuin 1 000 000 (44%) Britannian muslimeista
ei halua sopeutua brittiläiseen yhteiskuntaan.
(Daily Star, 21.1.09) 36% Britannian nuorista
muslimeista on sitä mieltä, että ihminen joka luopuu
islaminuskosta tulisi tappaa. (Telegraph
30.1.07) Enemmän kuin 30 000 (32%) Britannian
muslimiopiskelijoista on sitä mieltä että tappaminen
uskonnon nimissä on oikeutettua. (Telegraph
27.7.2008)
Britannian muslimiväestö kasvaa kymmenen
kertaa nopeammin kuin Britannian muu väestö.
Ruotsi
Malmön suosituin nimi pojalle ei ole enää Sven vaan Mohamed. Maahanmuuttajien työttömyysaste Rosengårdin kaupunginosassa on 70%. Kaupunki on muuttumassa Muslimienemmistöiseksi vain muutamassa vuosikymmenessä ja rikosaalto nopeuttaa Ruotsalaisten muuttoa pois kaupungista.
Muslimit ja Arabit ovat maahanmuuttomyönteisen vasemmiston tärkeimpiä kannattajia. Ennusteiden mukaan Ruotsi on muslimienemmistöinen vuoteen 2049 mennessä.
Saksa
Saksan liittokansleri Angela Merkel ilmoitti lauantaina (16.10.2010) että monikulttuurisen Saksan rakentaminen on ”epäonnistunut täysin”. Epäonnistumisesta Merkel syytti sekä Saksaa että sopeutumishaluttomia maahanmuuttajia.
Saksassa ei ole pystytty luomaan yhteiskuntaa, jossa erilaisista kulttuuritaustoista tulevat ihmiset pystyisivät elämään rauhanomaisesti keskenään.
Ranska
Ranskan hallitus haluaa karkottaa ulkomaalaisia muun muassa varkauksien ja aggressiivisen kerjäämisen perusteella. Samalla hallitus pyrkii taistelemaan laitonta maahanmuuttoa ja ihmiskauppaa vastaan. Ranska on muummoassa kieltänyt/kieltämässä musliminaisten hunnunkäyttöä..."
Suomen hallitus ja muut hyysärit ovat puolensa valinneet, ja se puoli on somaalien ja muiden tröttöhuuli siipiveikkojen puoli, Suomen kanta väestölle tuo roskasakki haistattaa paskat!
http://www.google.fi/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&frm=1&source=web&cd=1&cad=rja&ved=0CCwQFjAA&url=http://fi.wikipedia.org/wiki/Suomen_somalit&ei=T2BrUqbgDMaY4gSyqIDQCQ&usg=AFQjCNHJqzvKOxrTtj-nzNaysP2B_fJlHg
Tuossa hieman tietoa päättäjiemme somaali aljuista, ja heidän rikollisuudestaan !
Late Lapista. SSSS Ry!
Minkälainen syyte hirvelle, jos saadaan kiinni? Vähintään tappo??
Epäilen jotta hirvi saa syytteen itsepuolustuksessa tehdystä taposta, ja pääsee ensikertalaisena ehdollisella rangaistuksella !
Late Lapista. SSSS Ry!
Ja, jos hirvi todetaan maahanmuuttajaksi, niin ei saa sitäkään vaan mittavat korvaukset valtion kassasta !! Riittää kun on karvainen ja värillinen !!
Jos hirvi on tullut Venäjältä, niin sinne pitää lähettää rahaa, jotta hirvet siellä saadaan kehitettyä rauhallisemmiksi. Niille voisi esimerkiksi laittaa satatuhatta suolakuutiota joita voivat nuolla, ja suolakuutioihin laitetaan fluoria joka saa ne passiivisiksi kohtalonsa hyväskyjiksi.
Niin ja kerran sieltä tulee meille susiakin, niin tottakai lisäbudjettiin kirjataan työ susien saamiseksi rauhoittumaan.
Hirvi voi tosiaankin olla Venäjältä tulleita turvapaikan hakijoita, ja joutui ressukka heti suden puremaksi!
Tässä olisi päivi lipposella ja kimmo kiljusella rasismin vastaisen marssin paikka !
Late Lapista. SSSS Ry!