Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Veikkaus suostu korvauksiin

eli mulla oli se juttu et monivetoo ei hyväksytty peli järjestelmän katkon takii...

Nyt veikkaus suostu tuleen vastaa 50% eli mä saisin about 4 tonnii mun 8 tonnin voitosta. Kannatti ottaa tulosteet taltee ennen peli ajan päättymistä.

NYT TUNTUU HYVÄLT!!!!!!
10240
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

"uskottava"-tarina..

Äänestä

pistähän kuvia voitoista esim, print screen toiminolla

Äänestä

HAHAHAHAHAHAHAHA lämmintä kättä sait korkeintaan HAHAHAHAH!!!!

Äänestä

Veikkauksella on omat hyvät puolensa eli inhimillisyyttä löytyy tarpeen mukaan. Tavallaan sait vain puolet voitostasi, mutta silti varmaan lopputulos tyydyttää? Saanko kysyä, millaista tulostusta pelistäsi käytit?

Äänestä
  • Ei muuten ole. Veikkaus tulee vastaan vain silloin, jos tajuaa hakea sitä ja juttu nousee julkisuuteen. Googlesta löytyy tapauksia... Aloittajan viesti on kakkapuhetta. Korkeintaan arvontalipukkeen saanut arvontaan, jossa arvotaan kaikkien Veikkauksen asiakkaiden kesken 10% alennus FinnKinon leffalipusta.

    Äänestä

  • Huomannut3 kirjoitti:

    Ei muuten ole. Veikkaus tulee vastaan vain silloin, jos tajuaa hakea sitä ja juttu nousee julkisuuteen. Googlesta löytyy tapauksia... Aloittajan viesti on kakkapuhetta. Korkeintaan arvontalipukkeen saanut arvontaan, jossa arvotaan kaikkien Veikkauksen asiakkaiden kesken 10% alennus FinnKinon leffalipusta.

    Tuskin mä täällä kertoisi et veikkaus oli reilu jos ei ois oikeesti tullut korvausta..tai ihan kirjaimillisesti korvaus tulee ens viikolla käsittelyn jälkee. En muute ollu varmaa ainoo kelle korvattii...tai sit mä olin ainoo fiksu ketä otti tulosteen vedosta :)

    Äänestä

ei täällä kukaan usko noita selityksiä

Äänestä

Mä olin se joka voitti lotosta viikonloppuna. En mä oikeasti edes tehny koko lappua enkä edes yrittänyt ku oli se katkos mut tulostelin siinä ajan kuluksi sata riviä ja niihin nasahti. Veikkaus lupautui maksamaan 7 miljoonaa ku olihan se kumminkin tulostettu mun HP:n tulostimella, saa vaikka tulla tarkistamaan.

Äänestä
  • En tule edes tarkistamaan kirjoituksesi totuudenmukaisuutta koska Suoli24 on erityisen luotettava foorumi ja tämä sen äärimmäisen luotettava palsta jossa ei milloinkaan ole havaittu vilpillistä kirjoittelua.

    Äänestä

  • Minä uskon sen. kirjoitti:

    En tule edes tarkistamaan kirjoituksesi totuudenmukaisuutta koska Suoli24 on erityisen luotettava foorumi ja tämä sen äärimmäisen luotettava palsta jossa ei milloinkaan ole havaittu vilpillistä kirjoittelua.

    Joo! Kyöstikään ei milloinkaan jauhanut paskaa.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


moniveto osaaja kirjoitti:

eli mulla oli se juttu et monivetoo ei hyväksytty peli järjestelmän katkon takii...

Nyt veikkaus suostu tuleen vastaa 50% eli mä saisin about 4 tonnii mun 8 tonnin voitosta. Kannatti ottaa tulosteet taltee ennen peli ajan päättymistä.

NYT TUNTUU HYVÄLT!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu