Ei enää normaalia

Mitä vxxxxx?

siis tämä Raaklin palvonta! Jopa Iltasanomat lähtenyt sairaaseen hypeen "kuumenee? vanhetessaan! Sillä totuushan on, että muija on kauhean näköinen, katsokaa vaikka Iltalehden kuvia 3 viimeiseltä viikolta! Siis mitä tästä Raakelista, tanssijana kömpelönä, oikein yritetään värvätä? Näin huono vitsi ei naurata monia enää!

7

208

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tuksu2

      Tukiaisen vanhempaa irvokasta versiota!

    • manu ja matti

      TTK:sta on tullu varsinainen farssi !!! Tuomarit kaikki vaihtoon tai sit piste koko formaatille. Harmittaa Manuelan puolesta, että annetaan pihisti pisteitä vaikka tyttö tanssii niin hyvin on jumalaisen kaunis ja Matti tekee huikeet koreograifat plus freestyle numerot kun on finaalissa ollu. Vie Matti Manuela finaaliin ja näytä tuomareille taas kerran närhen munat...toivottavasti kansa lopettaa kans ton kankeen ylimielisen Raakelin äänestämisen..Jani kyllä on ihana ja hyvä, sai vaan vika parin;)

      • voittoon vaan

        Täysin samaa mieltä!!! Manuela on kyllä kisan parhain tanssija!!


      • taas tätä
        voittoon vaan kirjoitti:

        Täysin samaa mieltä!!! Manuela on kyllä kisan parhain tanssija!!

        Ulkonäkö ratkaisee kuka voittaa je tanssitaito.


      • pelin arvaa
        taas tätä kirjoitti:

        Ulkonäkö ratkaisee kuka voittaa je tanssitaito.

        Ei kukaan vanhenpi ihminen voi tanssikilpailua koskaan voittaa ,koska ainoastaan nuoret äänestää ,vanhenpi väki tyytyy vain katselemaan. Voittajan voi arvata jo enne kisan aloittamistakaan. Nehän on vain kauneuskilpailut ei tanssi.Väärin kaikkia kilpailijoita kohtaan ,jotka tekee kaikkensa.


    • Tuomarit vaihtoon

      Raakelin kuvat Iltasanomissa ikivanhoja ja photosop on tän tädi n ylin kaveri ja kehuu itseään kommenteissa!Joku tuttu toimittaja kai taas?Ja taas överisti photoshopattu kuhertelukuva pojutanssittajansa kaa, ei taida enää Nicke välittää kun sietää Raakelin lääppimiset jätkään!Tuomarien arvostelukyky täysin hukassa,juu Mauela tai Sari tai Harri voittoon mutta ei Paxu-Raxu!Iästä ei kiinni vaan estetiikasta!

    • hieno tarina

      Raakelia haukkuvat viestit on ihan kuin samasta kynästä ;) Koeta kestää, ettei joku häpeile vaan reippaasti on oma onnellinen itsensä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taisin tehdä virheen

      Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle
      Ikävä
      52
      3365
    2. Hyvä että lähdit siitä

      Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖
      Ikävä
      47
      2796
    3. Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa

      Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt
      Maailman menoa
      148
      2600
    4. Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi

      Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle
      Ikävä
      57
      2311
    5. Olisitko mies valmis?

      Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me
      Ikävä
      357
      2023
    6. Mitä haluat sanoa kaivatullesi?

      Onko ikävä? Milloin näitte viimeksi?
      Ikävä
      151
      1644
    7. Nainen, mulla olisi sulle pari vinkkiä

      Kerro vain ongelmasi niin annan siihen vinkin. :/
      Ikävä
      76
      1485
    8. vieläkin sanoa voin...

      💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos
      Ikävä
      23
      1308
    9. Nainen onko sulla supervoimmia ?

      Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.
      Ikävä
      38
      1283
    10. Miksi mediheli

      Mitä on tapahtunut ku poliiseja ja ambulanssi pyöri aamusta keskustassa
      Kiuruvesi
      24
      1164
    Aihe