siis tämä Raaklin palvonta! Jopa Iltasanomat lähtenyt sairaaseen hypeen "kuumenee? vanhetessaan! Sillä totuushan on, että muija on kauhean näköinen, katsokaa vaikka Iltalehden kuvia 3 viimeiseltä viikolta! Siis mitä tästä Raakelista, tanssijana kömpelönä, oikein yritetään värvätä? Näin huono vitsi ei naurata monia enää!
Ei enää normaalia
7
208
Vastaukset
- Tuksu2
Tukiaisen vanhempaa irvokasta versiota!
- manu ja matti
TTK:sta on tullu varsinainen farssi !!! Tuomarit kaikki vaihtoon tai sit piste koko formaatille. Harmittaa Manuelan puolesta, että annetaan pihisti pisteitä vaikka tyttö tanssii niin hyvin on jumalaisen kaunis ja Matti tekee huikeet koreograifat plus freestyle numerot kun on finaalissa ollu. Vie Matti Manuela finaaliin ja näytä tuomareille taas kerran närhen munat...toivottavasti kansa lopettaa kans ton kankeen ylimielisen Raakelin äänestämisen..Jani kyllä on ihana ja hyvä, sai vaan vika parin;)
- voittoon vaan
Täysin samaa mieltä!!! Manuela on kyllä kisan parhain tanssija!!
- taas tätä
voittoon vaan kirjoitti:
Täysin samaa mieltä!!! Manuela on kyllä kisan parhain tanssija!!
Ulkonäkö ratkaisee kuka voittaa je tanssitaito.
- pelin arvaa
taas tätä kirjoitti:
Ulkonäkö ratkaisee kuka voittaa je tanssitaito.
Ei kukaan vanhenpi ihminen voi tanssikilpailua koskaan voittaa ,koska ainoastaan nuoret äänestää ,vanhenpi väki tyytyy vain katselemaan. Voittajan voi arvata jo enne kisan aloittamistakaan. Nehän on vain kauneuskilpailut ei tanssi.Väärin kaikkia kilpailijoita kohtaan ,jotka tekee kaikkensa.
- Tuomarit vaihtoon
Raakelin kuvat Iltasanomissa ikivanhoja ja photosop on tän tädi n ylin kaveri ja kehuu itseään kommenteissa!Joku tuttu toimittaja kai taas?Ja taas överisti photoshopattu kuhertelukuva pojutanssittajansa kaa, ei taida enää Nicke välittää kun sietää Raakelin lääppimiset jätkään!Tuomarien arvostelukyky täysin hukassa,juu Mauela tai Sari tai Harri voittoon mutta ei Paxu-Raxu!Iästä ei kiinni vaan estetiikasta!
- hieno tarina
Raakelia haukkuvat viestit on ihan kuin samasta kynästä ;) Koeta kestää, ettei joku häpeile vaan reippaasti on oma onnellinen itsensä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taisin tehdä virheen
Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle523365Hyvä että lähdit siitä
Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖472796Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa
Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt1482600Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi
Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle572311Olisitko mies valmis?
Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me3572023- 1511644
- 761485
vieläkin sanoa voin...
💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos231308Nainen onko sulla supervoimmia ?
Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.381283- 241164