Kirpputori ja kahvio Tampereen Lielahdessa Prisman lähettyvillä.
Kirpputori on ollut tuolla paikalla syyskuun alusta. Kahvion antimet ovat edullisia ja hyviä!
Tarkista yhteystiedot ja aukiolot www.wanhaputiikki.com tai facebookista,
Kirpputori Wanha Putiikki Tampereen Lielahdessa
5
1135
Vastaukset
- K-fani
Hyvännäköistä sisustamista , toivottavasti asiakkaat ottavat paikan omakseen.
- Kammari
Tällainen kuuluisi olla kirpputori..hyvää palvelua,siistiä,persoonallista.Tänne voi tuoda tuoda vieraansakin.Tavallisia (kaatopaikka)kirpputoreja on joka paikka täynnä,mutta tämänlaisia saa hakea...siis tutustukaa.
- 14+16
Hieno paikka, hieno sisustus ja miljöö, ystävällinen palvelu, mutta viimeksi, kun poikkesimme, olimme ainoat asiakkaat, puolet pöydistä tyhjiä ja käytössä olevissakin pöydissä vain surkeaa romua. Valitettavasti.
- ihmettelijä
Hieno ja siisti paikka, ystävällinen henkilökunta ja usein ovella vastaan tuleva ihana vastaleivotun pullan tuoksu, mutta mikseivät ihmiset löydä sinne?
- kirpparia haeskellut
Ei kai sinne löydä jos osoite jonka netistäkin löytää on prisman lähellä, Kait sillä katuosoitekin on??????????
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti25045426Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!3511284Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy21810924Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369741Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla858558Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2326554Pirjo sanoi Esalle
Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok03230Jos mä joisin
Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys302269- 401817
Koulu-uhkaus.
Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.261550