Huomenna ei sitten itketä....

...kun Suomi häviää
2316
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tartte itkeä jos on vähintään toiseksi paras joukkue kisoissa missä kaikkien maiden parhaat pelaajat mukana.kultaa toivotaan mutta jos häviö tulee niin pelaajat voi olla ylpeitä ja suomalaisten olisi syytä arvostaa myös kakkospaikkaa.miettikää mitä joukkueita jäi suomen taakse että tämäkin on jo suurta juhlaa.

Äänestä
  • Ja sitä paitsi Suomihan voittaa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tumputtaja kirjoitti:

...kun Suomi häviää

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu