niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin i-loi-nen nyt, ei ilolla määrää !! :) ikäväkin on, mutta kestän sen nyt jotenkin. Saat tästä hyvästä joskus palkinnon ;)
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Vaikuttaa et asia voisi olla juurikin päinvastoin, mutta jos olen väärässä niin kiva kuulla. On hyvä jos palstalla esiintyy joskus iloisuuttakin, eikä pelkkää haikeutta ja pahantuulisia tunne myräköitä
Kiva, että on hyvä päivä. Ei huono päivä täälläkään.
Vitsit, tulin tosi iloiseksi ihan vain sun ilostasi, vaikkei asia minuun liity millään tavalla :)
Tunteet tarttuu :)
No kivaa, että joskus. Noh miksi nyt niin iloinen? mulla on tänään mietityttänyt tämä homma. Ja se ettei loppua tule. Ja se kuinka voi olla vieläkin näin..varsinkin jos hänelläkin on niin paljon tunteita. Miksi edelleen. Ja parempi olisi sitten olla hyvä/t palkinnot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!perkele.
Ihanaa, kun joku täällä on onnellinen!
Saispa siitä pienen murusen.
Mulla on nyt ihan eri skaalaa tunteet pelissä. Ei voi samana päivänä puhua pelkän halun kanssa. Jos jotain toivoisi joulun tähdeltä, toivoisin -
pääsenkö joskus sun sänkyyn? :))
tv.aina valmiina kuin partiopoika..
Kerro nyt ap kiltti mitä sait? Oliko tänään joku merkkipäivä?
Nosto^
ei ollu ei. Hän teki minut iloiseksi, tietämättään tosin. Kerron joskus sitten hänelle tästä päivästä. Sitten, kun makaamme yhteisessä vuoteessamme raukeina kiihkoisan rajun touhuilun jäljiltä. :)
iloonen, et Eric pappa on Brooken lapsen tekaistu isä. Vanhassa vara parempi.
Palstalla vaihteeksi mukaviakin viestejä :)