Tuksu taas näyttämässä huuliaan!

eiks nuo huulet ole jo piikittelystä ihan muotopuolet ja silti hän vaan jatkaa niiden paisuttamista?
4642
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

On
Ja muutenkin järkyn rumat.

Mutta kun ei itse näe itseään enää normaalina, niin tässä on silloin tulos......

Helvetin vastuuntunnoton toi piikittäjä on. Kuka sitten lieneekään.......
Olisi ihan hyvin voinut kieltäytyä koko mmasta.

Äänestä

Onks toi niinku sallittua tehdä, jonkun himassa?
Ihan oikeasti?
Tosi ammattitaitoista juu.....

Äänestä

No se on semmosta, että kun kerran alkaa tuohon täyttöhommaan niin lopun ikäänsä saa täytellä muuten lerputtavat kuin poksahtaneen kumiankan nokka.

Äänestä

Tunkrahvi väitti ostaneensa nahkahameen. Todisteena on SeiskaLäven kuva vaatekaupan näyteikkunasta. Kyllä on lapsellista juksaamista.

Hidas on taantunut jo 7-8 -vuotiaan pikkutytön tasolle. Tarinat ovat niin simppeleitä, että ulkopuolistakin hävettää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Muotopuolet madot kirjoitti:

eiks nuo huulet ole jo piikittelystä ihan muotopuolet ja silti hän vaan jatkaa niiden paisuttamista?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu