Säälittäviä siivestäjiä jotka itkee koko ajan mutta kun saa naapurikunnasta jotain niin heti ollaan ku partiopojat mu-na pystyssä haluamassa kaikki itselleen mitä saatavissa on. OLETTE TODELLISIA SÄÄLITTÄVIÄ KERJÄÄJIÄ
Haminalaiset ovat todellisia siivestäjiä
Kerjääjät
14483
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Ainahan se on kivaa saada..kuten sunkin rouvaltasi vaikka se ei mikään prinsessa olekkaan mutta puutteessa aika innokas! ;)
jakaikkiilmasetsörsselit ite oon lihatsut maksanu niii
Kotkan sosialistiko siellä sopertelee? Sinulta emme ole mitään vailla.
ime snadiasi
Kotkan punikille on lörähtänyt jälleen ripulisonnat housuun kiljukuurin jälkeen.
Hamina liitetään Kotkaan ja iso Lenin-patsas nousee Haminan torille! Muistuttamaan kelle saamme olla kiitollisia itsenäisyydestämme!
Kotka liitetään somaliaan pääsee kyminkarjukin kaltaisensa mustaan apina laumaan rumpuja päristelemään.
Kotkassa haisee iha hirveeltä. Yööök Ei tekis miel mennä koko kaupunkii. Katujakaa ei löyä. Niih, revis siit.
Karhulan torille kun menee niin luulee että on jossakin afrikan siirto maassa.
Veronmaksaja kirjoitetaan yhteen.
Afrikka kirjoitetaan isolla.
Siirtomaa kirjoitetaan yhteen.
Tolkuton määrä kirjoitusvirheitä yhdessä lykyessä lauseessa.Monet mustat ovat sentään luku- ja kirjoitustaitoisia.
kiukuttaako kuuntelen....
haminassa ei asu muutakuin ryssii
Ennenpi ryssii kun afrikan paviaaneja.
Kerjättin just melkein miljardin verran kuuklelta.
eikö olekin säälittävää??
Ei muuten itketä yhtään.