Selostuksesta..

Ottelusta tulee huippu, mutta jos selostamassa olis Antsa niin sitä vois kuvailla täydelliseksi. Eihän tässä nykyisessäkään mitään vikaa oo, mutta jotenkin toi Mertaranta saa tunnelman paremmin kohoomaan.Vai mitä ootte mieltä?
3283
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

sitähän me on äijäporukassa puhuttu että vain antsa puuttuu!

Äänestä
  • kyl j-p pesee mennentullen sen wanhan äijän, mä en ainakaa sitä kuuntelis!!!

    Äänestä

Kyllähän se Antsa ois paaaljo parempi...tunnelma ois katossa kun se nyt jää kymmentä senttiä vaille :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pussy kirjoitti:

Ottelusta tulee huippu, mutta jos selostamassa olis Antsa niin sitä vois kuvailla täydelliseksi. Eihän tässä nykyisessäkään mitään vikaa oo, mutta jotenkin toi Mertaranta saa tunnelman paremmin kohoomaan.Vai mitä ootte mieltä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu