http://www.mtv3.fi/urheilu/jaakiekko/smliiga/uutiset.shtml/2013/11/1827445/hifkn-gillies-keihasti-itsensa-suihkuun
Eihän tuossa ole mitään järkeä enää.
HIFK:n "jääkiekkoilija"
3
172
Vastaukset
- paskan möivät
Trevor "Nutcracker" Gillies, goodbye asshole !!
Ja tätä katselee päältä joukkueen kapteeni Ville "pitää-noudattaa-koodia" Peltonen. - maahinen maalta
Ton osaa jokainen lätkän pelaaja, mutta koittakaa nyt håkanit pelata välillä hokiakin:)Kyllä toi Treppe Trevor on teille juuri sopiva hankinta, enemmän haittaa kun hyötyä:)Jatkakaa samaan malliin vaan, niin hyvää tulee:)
- Liha tottelee kuria
Oli tossa sen verran järkeä että Trevor lensi suihkuun. Naapurin Raparperi-Ossi toisti saman tempun Lukkoa vastaan, mutta kas kummaa - asia painettiin villaisella.
Vahinko että pääsponsorilta meni paskat housuun - Gillies sai monoa, ja sen seurauksena seuraavassa narrimatsissa nähtiin Raparperi-Ossin komea kyynärpäätaklaus päähän, ja Juntti-Assi Niemen törkeä polvitaklaus Talajaan joka johti vähintään kuukauden saikulle. Kun kissa on poissa niin hiiret hyppii pöydälle.
Jos tasauksissa vielä tulee narrit vastaan niin toivottavasti hankitaan ottelukohtaisella sopimuksella joku joka rankaisee tuollaisista tempuista kunnon career ending -hitillä.
Menipä muuten taas yksi olutmerkki boikottiin.
http://www.iltalehti.fi/uutiset/201312130152840_uu.shtml
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 804476
Haleja ja pusuja
Päivääsi kulta 🤗🤗💋❤️❤️❤️ kaipaan sinua Tänäänkin.. Miksikäs se tästä muuttuisi kun näin kauan jatkunut 🥺854371Onko mukava nähdä minua töissä?
Onko mukava nähdä minua töissä vai ei? Itse ainakin haluan nähdä sinut 🤭433719Oi mun haniseni
Mul on ihan törkee ikävä sua. En jaksais tätä enää. Oon odottanut niin kauan, mutta vielä pitää sitä tehdä. Tekis mieli163393Hei rakas sinä
Vaikka käyn täällä vähemmän, niin ikäväni on pahempaa. Pelkään että olen ihan hukassa😔 mitä sinä ajattelet? naiselle402947En kirjoita sulle tänne
Enään nainen. Olen kyllä kiltisti enkä ala mihinkään kuin tosirakkaudesta. Kanssasi sitten jos se on mahdollista ja pidä142632Kyllä mulla on sua ikävä
Teen muita juttuja, mutta kannan sua mielessäni mukana. Oot ensimmäinen ajatus aamulla ja viimeinen illalla. Välissä läm102624IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä.
IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä. IS uutisoi torstaina Toni Imm391963Nainen, tunnusta että olet varattu ja tyytymätön suhteeseesi
Ja siksi pyörit täällä ikävä palstalla etsien sitä jotain jota elämääsi kaipaat. ehkäpä olet hieman surullinen, koska ta1581708Savon murteella viäntäminen asiakaspalvelussa?
Olin äsken tekemisissä puhelimitse rahoitusalan firman asiakasneuvonnassa. Tyyppi väänsi leveää savoa oikein perusteelli941238