Pitäisi päästä leikkauttamaan hiukset.
Missä edullisinta?
Asun Joupinmäessä joten plussaa jos löytyy kahden kilsan päästä kys alueella.
Minulla on lyhyehköt hiukset joihin pitäisi saada leikkaus.
Mistä siis halvimmalla?
Mieluusti alle 30 euroa.
Kelan rahoilla kun ei juhita...
Missä edullisinta?
Asun Joupinmäessä joten plussaa jos löytyy kahden kilsan päästä kys alueella.
Minulla on lyhyehköt hiukset joihin pitäisi saada leikkaus.
Mistä siis halvimmalla?
Mieluusti alle 30 euroa.
Kelan rahoilla kun ei juhita...
Vastaukset 8
Vanhimmat
Suvelan ostarilla Rane leikkaa kaljapalkalla. Omat Fiskarssit mukaan!
Omnian ammattioppilaitoksella lienee kaksi paikka Espoossa, Omenassa ja Espoon keskuksessa-kait koulun tiloissa, niissähän on yleensä edullisemmat hinnat, katso netistä lähemmät tiedot kun sinulla on se käytettävissä.
Alle 30 euroa ei leikkaa kukaan edes ilman kuittia, mä voin tosin ajella mun leikkurilla sun pääs ihan ilmatteeks. Siin sun lähellä on ainaskin Hius Suna, hyvä paikka mutta 35 euskin tienoilla ja Kirstintiellä on yks minkä hintoja en tiedä mun varmaan saman verran. Mulla käy yks tuttu himassa leikkaamassa ja se velottaa sen 30 euroa, asuu tossa kusauksen päässä ni ei tartte maksaa matkoja päälle.
Kampaamo Goldielock's Joupinrinne 3
Hei,
en tiedä, onko halvin, mutta on edullinen ja tosi hyvä: Parturi-Kampaamo Tanja Espoon keskuksessa: http://www.kampaamoespoo.fi/
Voin suositella lämpimästi!
Nykyään kampaamossa uusi omistaja ja liike todella tyylikkäästi remontoitu sekä sisustettu! Palveluissa on myös todella monen tekniikan hiustenpidennykset, itse otin Marian laittamat Mago-pidennykset joihin oon ollut todella tyytyväinen, minulle kun ei oikein sinetit ole aiemmin toimineet. www.hiusmesta.net
Kiitos teille!
Täytyy katsastaa noi,et saa rahalleen sit vastinetta!
Itse olen ajellut pääni kerran viikossa jo monta vuotta,halvaksi tulee joka kerta.