ajattelin ostaa purkillisen, kasvaako vehkeeni tosiaan parissa viikossa jopa 8cm, loytyyko keltään kokemuksia
http://f58i.horsepowerplus.eu/?ref=jx_fi1
horsepower+ pillerit
15
4580
Vastaukset
- nakkaa juureen
yhtäkakkaa,kanan kakkaa niin kasvaa yhtäpaljon.
- liimajake
Itellä tuli 14cm kolmessa viikossa. Mut ne oli megahorsepoweria
- sdgsdgdg
Ite aattelin, ettei noi Megahorsepowerit toimi, joten vedin tupla-annosta kuukauden ja mittaa tuli lisää sellanen 30 senttiä. Toi oli kyl jo liikaa meitsil ja ostin sitten Asuswiener-tabuja, ja niillä sain parikytäsenttiä mittaa pois. Nyt on hyvän mittainen.
- tohtori tapsa
sdgsdgdg kirjoitti:
Ite aattelin, ettei noi Megahorsepowerit toimi, joten vedin tupla-annosta kuukauden ja mittaa tuli lisää sellanen 30 senttiä. Toi oli kyl jo liikaa meitsil ja ostin sitten Asuswiener-tabuja, ja niillä sain parikytäsenttiä mittaa pois. Nyt on hyvän mittainen.
aiheuttaako nuo pillerit sivuvaikutuksia, kuten sekavuustiloja pahoinvointia ym
- sdgsdsgggd
tohtori tapsa kirjoitti:
aiheuttaako nuo pillerit sivuvaikutuksia, kuten sekavuustiloja pahoinvointia ym
Megahorsepowerit aiheutti hirnumista, mutta se ei silleen haitannut. Sen sijaan noi asuswienertabut aiheutti rajua äo:n laskua ja raivokohtauksia.
- puolueeton tutkija
Olennaisin vaikutus on että luottokortista häviää kreditit sukkelaan. Jos joku pilleri sinällään oikeasti vaikuttaisi kaikki tietäisi siitä ,edes kaksikin milliä. Lisäravinteet eivät tee yhtään mitään. Jos ottaisi testosteronia pitkään ja käyttäisi esim peniksenvenytintä voisi saada jokusen millin keskimittaa ,ellei hetkittäistä turvotusta lasketa. Tosin erektio voisi olla kuukausia huonokin kun hermosäikeitä venytettäis ja palautuminen ottais aikansa. No onneks itellä on päälle 20cm.,ite joutunu enemmän murehtiin tuota hiustenlähtöä :-p
- Jorma Sonninen
Tässä tilastotietoa, joka on todistettu paikkansapitäväksi..
Milanon yliopisto on tehnyt eu:n pyynnöstä tutkimuksen penisten koosta. Syynä kondomiteollisuuden pyynnöt sekä eu:lle tulvivat valitukset kondomien riittämättömästä koosta.
Koko tutkimus on luettavissa Milanon yliopiston verkkosivuilta..
http://www.unimib.it/
Lyhyt yhteenveto Laura Circolarin tekemästä tutkimuksesta.
Otanta oli yli 90 000 miestä, yli 18 -vuotiaista tasaisesti kaikista eu maista.
Penisten pituuksissa päästiin seuraaviin tuloksiin.
Keskimitta 32cm
Alle 18cm penis löytyy noin 1% miehistä
Alle 19cm vain 2% miehistä
Yli 28cm noin 30% miehistä
Yli 32cm noin 40% miehistä
Yli 48cm noin 10% miehistä.
Tässä karkeasti pituudet, tarkemmat tiedot löytyy todellakin tuolta em. mainitulta verkkosivulta..
Eli tässä on nyt faktaa ja voimme lopettaa keskustelun siitä, että keskimitta olisi jotain 13-15cm..- Häxis
Tämä se on aina yhtä "hyvä"...;)
- Suurella sykkivällä
Häxis kirjoitti:
Tämä se on aina yhtä "hyvä"...;)
Kyllä samaa täällä. Minunkin mielestä tuo on aivan vitun "hyvä", ehkä "paras" ikinä. Tajuaakohan tuon postaaja kuinka "fiksu" hän onkaan?
- uulalaaaaa
Suurella sykkivällä kirjoitti:
Kyllä samaa täällä. Minunkin mielestä tuo on aivan vitun "hyvä", ehkä "paras" ikinä. Tajuaakohan tuon postaaja kuinka "fiksu" hän onkaan?
Jos hän olisi fiksumpi, voisi hän postata tuota samaa läppää vähän useammin tänne. Kerran päivässä vaikka.
- Anonyymi
Voi V,,tu onpa hevosen vehkeet.
🤣😂🤣
- lerbbu
do not.maxat133e,palautus ????????????
- passelijussi
Kyllä toimii. Söin pitemmän kuurin noita ja nyt ei voida harrastaa enää vaimon kanssa anaaliseksiä koska vaimon sulkijalihas ei avaudu riittävästi paksulle kullilleni.
- Anonyymi
Iihahaa jos sais semmoseks puol metriseks ni olis mukava ottaa itteltä suihin , sais ton käteenvedon vähenee .
- Anonyymi
Osta 5 purkillista nii 5 kertaa 8 niin kasvaa 40 c kiva jo imeskellä omaa kalua IIHAHAA
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Moikka rakas
Oon miettinyt meidän välistä yhteyttä viime aikoina. En ihan osaa pukea sanoiksi, mitä kaikkea tunnen, mutta halusin vaa216845Malmin tapaus on järkyttävä
Kolme ulkomaalaistaustaista miestä raiskasi nuoren tytön tavalla, jota ei meinaa uskoa todeksi. Mikä voisi olla oikeampi5562333- 1471887
- 871281
HS: Kuka vielä uskaltaa mennä sairaalan ensiapuun?
https://www.hs.fi/mielipide/art-2000011212025.html Tässä on hyvin ajankohtainen mielipidekirjoitus koskien Malmin sairaa981085Ökyrikas Kurkilahti mussuttaa veroistaan
Pakeni aikoinaan veroja Portugaliin mutta joutui palaamaan takaisin kun Suomi teki verotussopimuksen Portugalin kanssa.91981- 72980
- 33863
Jos tämän vaan sulkee ja avaa 5 vuoden päästä
Täällä on luultavasti edelleen näitä ihan samoja juttuja. On kuin kauniit ja rohkeat samat jutut junnaa. Heips. 👋🏻 E10843Yhdysvalloissa työllisyys paranee, Suomessa työttömyys kasvaa, missä vika?
Miten tämä on mahdollista että 177 000 uutta työllistä tuli USAssa yhdessä kuukaudessa, vaikka Trump on ruorissa? Orpon159796