veikkausta ei kiinnosta meidän 65v rahat ,en jaksa valvoa klo22,15 vaan menen nukkumaan ,joten en lottoa enään
lottoboikotti
pepi
550
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Jaa noinko on, Itse olen 70, jaksan kyllä valvoa, yleensä menen nukkumaan siinä puolen yön molemmin puolin.Lottoarvonta jää yleensä katsomatta jos toiselta kanavalta tulee jotain kiinnostavaa.
Ja miksi ihmeessä se lottoarvonta ylipäänsä on pakko katsoa? Ei ne numerot sieltä minnekään katoaa, tulos on sama vielä seuraavan päivänä ja voit katsoa sen netistä tai teksi-tv;stä.
huvittaa tuo loton -muka- boikotointi...monikin uhoaa lopettavansa, mutta katso vaan: pari viikkoa ja lottokuponkia jo täytetään silmät rahan himosta kiiluen.Sitäpaitti veikalle pelaa niin paljon eri pelien pelaajia, ettei muutaman mummon boikotti paljon hetkauta.
Rahat silmissä kiiluen?
Ainut kerta on se kiilunta kun kupongin maksaa, tuskin voitoista pääsee ilakoimaan. Tai no, jos se 6 1 tulisi niin saisi sen 2000 euroa joka muuttaisi koko elämän?
Hah!
Mistä tämä ala-arvoinen ilkeys kumpuaa näillä Veikkauksen keskusteluissa.
"jokainen ihminen on laulunarvoinen...." pitäkää mielestänne.
totuus kuulostaa aina ilkeältä,,,,,kun se osuu ja uppoaa