Näin jatketaan

http://static.iltalehti.fi/uutiset/katainenpanttivaakaSL_503_uu.jpg

Kuin marjaan metsään jossa ei ole marjoja, luodolle.
Ole siinä poimivinasi.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Homoille maksetaan lasten teosta.
Vaikka kuin hakkaavat, kuin korppi kalasäkkiä, valmista ei tule.

Äänestä

Tahitille homot kursille.
Lastenteko kurssit, valtio maksaa.

Äänestä

Homot tulleet etupenkille

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tyhjän täytettä kirjoitti:

http://static.iltalehti.fi/uutiset/katainenpanttivaakaSL_503_uu.jpg

Kuin marjaan metsään jossa ei ole marjoja, luodolle.
Ole siinä poimivinasi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu