http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2013110517688853_ul.shtml
"Vastausta voi kukin tulkita miten haluaa, mutta arvio on järisyttävä. Pelkästään Linnunradalla nestemäistä vettä sisältäviä, elinkelpoisella vyöhykkeellä tähteään kiertäviä planeettoja voi olla laskentatavasta riippuen pari miljardia tai jopa kymmeniä miljardeja."
Juuri noin vastauksia voi itse kukin tulkita miten haluaa, ja kyllä hulluja tulkkaajia aina löytyy, jos ei muualta niin sekarotuisesta jenkkilästä!
Late Lapista. SSSS Ry!
VUOSITUHANNEN VALE !
4
135
Vastaukset 4
- sitä toivomme
Nyt pitää sanoa että sinä peelo olet vuosituhannen vale, yritämme täällä palstalla uskotella itsellemme ettei sinunlaista peeloa olisi olemassakaan.
Ikävä kyllä emme ole saaneet uskoa toiveisiimme.
Voitko jotenkin auttaa ja hävitä vaikka Uralille norsunvittu päässäsi. - tiedä sitten
Siellä voi olla meitä sivistyneempiäkin eläviä, mehän ollaa vain apinalaji, tietoa on vaikea saada vielä ainakin.
Pienenä vihjeenä maailmankaikkeuden suuruudesta; omassa galaksissamme on arvioitu olevan 100 - 400 miljardia tähteä, eli jos otetaan varovaisin arvio eli se 10^11 tähteä ja jos voisi hypätä tähdeltä toiselle yhdessä sekunnissa, omien laskujeni mukaan kestäisi noin 3171 vuotta käydä jokaisella.
Kysynkin nyt, onko Late käynyt tarkastamassa jokaisen tähden ja todennut, että ei ole vesiplaneettaa tälläkään, eikä tällä, eikä tällä, kun on niin varma, että tutkimus on Millennium Falsehood.- Late Lapista.
Vettähän siellä voi ollakin, mutta kun tarvitaan happeakin jotta voitaisiin elää ! Ja jos siellä avaruudessa olisikin elämää, kyllä ne ottavat yhteyttä sitten kun katsovat sen tarpeelliseksi! turha sinne ja sen tutkimuksiin on rahojaan haaskata!
Katsopas vaikkapa sekarotuisia jenkkejä, ne ovat satsanneet rahojaan maailman ja avaruuden valloittamiseen, ja mikä on ollut tulos? KONKURSSI !
Late Lapista. SSSS Ry!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 981211
Salaisuudet paljastuu
Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku88843Poliisi pamputti Variskankaalla
Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella31774- 66683
Karita Tykkä mennyt kihloihin.
Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.93616- 31603
- 18558
S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan
S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist15541Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa
Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta43513- 10466