Onko tämä possula josta Tunkki haluaa minipossun?

http://www.minipossu.fi/

Jos on, taidan laittaa sinne hiukan viestiä...
5480
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mutta aina on joku idiootti, joka on valmis käyttämään nimeään. Miten noita possuja yleensä voidaan myydä kerrostaloasuntoon? Kovin tarkat ohjeet heillä muka on... mutta valvovatko he kenelle myyvät, oikeasti? Tai välittävätkö? Huonoa mainosta, ja takuulla sana leviää jos se possu jotenkin Tuksulle päätyy.

Äänestä

en thedä

Äänestä

kannattaisi varmaan laittaa lisäpostia sinne huojuvistakin, ettei mene uuteen 'osoitteeseen'

possua ei ainakaan nyt toivottavasti ole tulossa !!!!!

ja jos olisikin niin mediaan se olisi päässyt ja siitä olisi tullut ISO HALOO, kuka mennyt myymään plus kaikki muut ell rikokset!!!!

Äänestä

Possun varaaja vaihtunut.

Nyt on sitten varmaa, ettei tunkiolle tule possua.
Luojan kiitos.
Saa paremman kodin ja piste.

Vai "pilattiin possukaupat"......... Toi nainen ei eä enää ollenkaan relityssä, ei ollenkaan.
Sä nyt et vaan voi alkkiksena ottaa mitään possua itsellesi.
Varsinkin, kun koiratkin on hoitamatta. Kun sä et jaksa niitä edes ulkoiluttaa.
Sääliksi käy sun koirien elämä. Ihan aikuisten oikeasti.
Krääsää niille ostat, muttet perustarpeista edes huolehdi.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 16 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Onko??? kirjoitti:

http://www.minipossu.fi/

Jos on, taidan laittaa sinne hiukan viestiä...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu