Vasureilla kovat halut lähteä hallituksesta

Paavo teki vaaleissa 100% takinkäännön,nyt ehkä joutuu pakosta kääntämään takkiaan jälleen.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Nyt alkaa olla korkeaaika että pystyy pesemään kätensä tuosta hallitus fiaskosta jossa heillä on ollut ainoa asia homojen edunajo.

Äänestä

Paavo Paavo kovan onnen lapsi.

Äänestä

Ihmettelen tosiaan työväenliikkeen edustajan liikettä hallituksessa. Johan tuo on selvää, että työväen aate kuolee. ellei Perussuomalaiset ole ja ota ohjaksia käteen!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


homolippu heiluu kirjoitti:

Paavo teki vaaleissa 100% takinkäännön,nyt ehkä joutuu pakosta kääntämään takkiaan jälleen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu