Itsellä 18cm ja ei mene ec tullaan:) monet naiset sanoneet isoksi, saaneet naidessa orgasmeja ja haluavat aina lisää:) toki kieli ja muu lämmittelyosasto kunnossa....
Kyllä sillä on
munaa löytyy
12299
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Ec tullaanko ei mene? Meneekö johonkin muuhun tullaan? Entäs H-X tolloon? Siihen kyllä menee kuivanakin.
Wc paperi rullaan:) täällä ei näkyyn asiallista juttuu saa takaisin. Mutta kyllä Se tuntuu hyvälle kuin nainen laukee naidessa alle ja sanoo miten ihanan iso ja paksu kalu:)
Asus se ei vaan kullikateuksissaan pysty normaaliin, asialliseen, keskusteluun.
Kullisi on iso, mutta ei niin harvinainen, kuin eräs väittää. Onnittelut kuitenkin pirristäsi ja pidä mirkut tyytyväisinä ;)
Hyvää huomenta palstaväki. Aamu aukenee pilvisenä. Miten lie päättyy päivä...
Asukselle terkut, että muistaa laittaa taas päivän mittaan hauskoja kommentteja palstalle ;)
Eikö teillä ollut eilen tapaaminen Rotuaarilla? Miten kävi? Oliko se rakkautta ensisilmäyksellä?
Hah, vai niin ne naiset sanoo kun laukee alle:) Voi poika poika:)
Ei kait nuo mulle ole mitään sanoneet, kun ovat lauenneet käsittelyssäni, mutta ehkä minun itsetuntoani ei tarvitsekkaan kohottaa :D
Veikkaan, että pilvisenä se päättyykin :D Päivä meinaan...
Autistinen homppeli tarkoitti ec reikää eli tuhkaluukkua.
Homppeli puhuu itselleen. Pystytkö homo ottamaan myös itseltäsi suihin.
En ole nykyään edes yrittänyt. Mutta notkeampana olen kyllä siihen pystynyt.
Sitä on moni poika kokeillut. Oletko sinä Asus? Uskoisin, että pystyt ennemmin nuolemaan napaasi, kuin kärkeä kostuttamaan kielelläsi.
En puhu itsekseni. Minulla riittää juttukaveria kyllä. Joko vaihdoit kalsarit vai imeekö flanellikasongit pikkupäästöt, kuin venäläinen katuhuora siemenet pikkuisesta pirristäsi?
Ja sekin todennäköisesti omaa tai korkeintaan naapurin cepari-Arskan.
Itse en aattele kalunni olevan Se, suurempi, mutta jos naiset noin sanoo? Uskon sen mutta milkIsia kaluja sit muilla on????
11,4 zenaa